BURSA SÖYLEM GAZETESİ -
$ DOLAR → Alış: 5,78 / Satış: 5,80
€ EURO → Alış: 6,69 / Satış: 6,72

Mudanya’nın yeni düğün konsepti: “Salon Miray”

Mudanya’nın yeni düğün konsepti: “Salon Miray”
  • 02.08.2018
  • 288 kez okundu

Mudanya’da yıllarca Mudanya Belediye düğün salonu işletmeciliği ve organizasyon işleri yapan Eray Dursun, “Salon Miray” adlı düğün salonunu hizmete açtı. Düğün, cemiyet ve her türlü organizasyona uygun olarak tasarlanan Salon Miray Mudanyalıları bekliyor.

Mudanya Belediye binasında, senelerce Belediye Düğün salonunu işleten Eray Dursun, yeniden düğün salonu işletmeciliğine soyundu. Karagüllüoğlu ve Behçetoğulları adı altında çalışan düğün salonunu devir alan Dursun, “Salon Miray” adı altında hizmet vermeye başladı.

Dursun amacının her zaman olduğu gibi uygun ücret, kaliteli hizmet ile müşteri memnuniyetine dayanan, bir hizmet anlayışını benimsediğini ifade ederek, “düğün salonumuzda yapacağımız tadilat ve değişiklerle Mudanya’ya yakışır bir düğün salonu olmasını istiyoruz. Düğün cemiyetleri yanı sıra siyasi parti, dernek ve sivil toplum kuruluşlarının salonumuzda her türlü etkinliklerine yer verebilecek hale getiriyoruz. Zaman zaman burada sadece kadınlarımıza özel eğlence ve etkinlikler yapmayı planlıyoruz” diyerek, Mudanyalıları vatandaşların 0 546 661 16 17 nolu telefondan rezervasyon yaptırabileceklerinin altını çizdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ