Home GÜNCEL Gölcük’ün değerleri İznik’te sergilendi

Gölcük’ün değerleri İznik’te sergilendi

- Guncellenme Tarihi: 29 Haziran 2018 12:14
3 min read
Gölcük’ün değerleri İznik’te sergilendi için yorumlar kapalı
0

İznik Milli İrade Meydanı’nda Gölcük Belediyesi Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi tarafından düzenlenen Ressam Banu Devrim Atölyesi’nin hazırlamış olduğu Gölcük’ün tarihine ışık tutan eserler sergilendi. Serginin açılışını Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş,İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, Gölcük İznikliler Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay ve kent konseyi yetkilileri birlikte gerçekleştirdiler.

Açılışta konuşan İznik Belediye Başkanı Osman Sargın her iki ilçenin kardeşlik ilişkilerine vurgu yaparken misafirlerini İznik’te ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş da böylesine güzel bir serginin böylesine güzel bir ilçede açılmasında emeği geçenlere teşekkür ederlerken, ev sahipliği dolayısıyla İznik Belediye Başkanı Osman Sargın’a da teşekkürlerini ilettiler.

Ressam Banu Devrim ise açıklamasında “Sekiz yıl önce yerleştiğim Gölcük’te amacım daha çok insana sanat aşkını aşılamaktı.Yıllar boyu resim yapmak istemiş ama türlü nedenlerle ertelemiş yetişkinlere bu imkanı sağlayan Belediyeler ve Halk Eğitim Merkezlerine teşekkür borçluyuz.Çöp adam bile çizmeyi hayal edemeyen insanlar şimdi en güzel portreleri yapabilmektedir” dedi.

Açılış sonrasında Gölcük Kaymakamı Mustafa Altıntaş, Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Gölcük İznikliler Derneği Başkanı Hasan Basri Başbay ve kent konseyi yetkilileri birlikte resim sergisini gezdiler.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi’nde Erken Bayramlaşma

Nilüfer Belediyesi çalışanları, 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesindeki son iş gününde …