Anasayfa GÜNCEL Nilüfer Ak Parti’de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

Nilüfer Ak Parti’de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor

4 min read
Nilüfer Ak Parti’de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor için yorumlar kapalı
450

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimleri öncesi, Nilüfer’de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. İlçe’de vatandaşların yoğun katılımıyla gerçekleştirilen iki nokta mitinginde tam anlamıyla AK Parti rüzgârı esti. Nilüfer’de yapılan ev ziyaretleri, halkla buluşma ve nokta mitinglerinde kendilerine büyük teveccüh gösterildiğinin altını çizen AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ufuk Ay, “Vatandaşlarımızın bizlere olan yoğun ilgisi 24 Haziran için bizleri daha da umutlandırıyor, halk güven ve istikrardan yana tavır koyuyor. Bizler, bu teveccühün zaferin habercisi olduğunu düşünüyoruz” şeklinde konuştu.

Türkiye, tarihinin en kritik seçimi için 24 Haziran’da sandık başına gidecek. Bursa’nın her bölgesinde olduğu gibi Nilüfer’de de çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Bu kapsamda Nilüfer’de iki ayrı nokta mitingi düzenleyen AK Parti, vatandaşların ilgisinden oldukça memnun. Konuyla ilgili açıklama yapan AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ufuk Ay, “Nilüfer, AK Parti’yi bağrına bastı ve 24 Haziran’da birlik, bolluk ve bereket için durmak yok, yola devam diyor” ifadelerini kullandı.

“Büyük bir zaferin arifesindeyiz.”

Çalı ve FSM Bulvarında gerçekleştirilen nokta mitinglerini coşkulu bir kalabalıkla birlikte gerçekleştirdiklerinin altını çizen Başkan Ufuk Ay, “AK Parti olarak şuanda 24 Haziran’da yapılacak seçimlere kitlenmiş durumdayız. Bu bağlamda Nilüfer’de ziyaret etmedik mahalle, sıkmadık el bırakmadık. Önümüzde çok kısa bir süre kaldı, Allah’ın izniyle bu Pazar günü bu millet yeni bir şahlanış destanı yazacak. Sahadan gördüklerimiz ve aldığımız geri bildirimler bunu ispatlıyor. Nilüfer’de de durum aynı, vatandaşlarımız son 16 yılda ülkemizin elde ettiği kazanımların farkında ve ‘Yaparsa Yine AK Parti Yapar’ diyor. Milletçe çok büyük bir zaferin arifesindeyiz” diye konuştu.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

1 Kutu ipekböceği 40 günde 4 Bin TL Gelir

Mustafakemalpaşa Belediyesi, ilçede kaybolmaya yüz tutmuş geleneği yeniden canlandırıyor, …