Anasayfa GÜNCEL Cemil Aydın’dan Doğanbey önergesi

Cemil Aydın’dan Doğanbey önergesi

2 min read
Cemil Aydın’dan Doğanbey önergesi için yorumlar kapalı
824

MHP Osmangazi Belediye Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Cemil Aydın, Doğanbey Kentsel Dönüşüm projesinde ticaret merkezi olarak ayrılan, mülkiyeti Toki’ye ait olan 16.200 metrekarelik arazinin ticaret alanına dönüştürülmesi ya da sosyal donatı alanı olarak halka kazandırılması önerisinde bulundu.

MHP Osmangazi Belediye Meclis Üyesi Grup Sözcüsü Cemil Aydın, Doğanbey Kentsel Dönüşüm projesindeki 16.200 metrekarelik arazinin verimli kullanımı için Meclise önerge sundu. Bu arazinin yıllardır boş olarak bekletildiğini dile getiren Cemil Aydın, arazinin plana uygun olarak ticaret alanına dönüştürülüp bölgedeki ekonomiye katkıda bulunmasını ya da beton yoğunluğunun çok fazla olduğu Doğanbey Kentsel Dönüşüm bölgesine sosyal donatı alanı veya park ve bahçe olarak kazandırılmasını istediklerini ifade etti.

Aydın, ayrıca “Millet Bahçesi  ve parklarının gündemi oluşturduğu bu günlerde Bursamızın bu fırsatı değerlendirip başta Yunuseli Havaalanı ve Yalova Yolu üzerindeki Orman Bölge Müdürlüğü arazilerini park, bahçe ve sosyal donatı alanları olarak kazanması MHP Osmangazi Belediye Meclis Grubu olarak  öneri ve dileğimizdir” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

KalDer’den Nilüfer Belediyesi’ne teşekkür plaketi

KalDer Bursa Şubesi’nin düzenlediği 18. Kalite ve Başarı Sempozyumu’nun ödül gecesinde, Ni…