Anasayfa GÜNCEL Ahmet Kılıç: Türkiye 24 Haziran sonrası ayağındaki prangalardan kurtulacak

Ahmet Kılıç: Türkiye 24 Haziran sonrası ayağındaki prangalardan kurtulacak

2 min read
Ahmet Kılıç: Türkiye 24 Haziran sonrası ayağındaki prangalardan kurtulacak için yorumlar kapalı
487

24 Haziran’daki kritik seçimler öncesinde AK Parti Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Kılıç, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

27. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ndeAK Parti Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı olan Ahmet Kılıç, ekibi ile beraber Osmangazi İlçesi’nde çeşitli temaslarda bulundu.

Kılıç, ilk olarak Osmangazi İlçesi Alemdar Mahalle Muhtarlığına ziyaret gerçekleştirdi. Muhtar Abdullah Akay ile görüşen AK Parti Milletvekili Adayı Ahmet Kılıç, sonrasında Alemdar Mahallesinde bir eve konuk oldu.

Alemdar mahallesi ziyareti sonrasında Sırameşeler mahallesinde de vatandaşlar ile bir araya gelen Kılıç, vatandaşlarla sohbet ederek onların isteklerini ve sorunlarını dinledi. İftar programı için Demirtaşpaşa Mahallesinde bulunan Bursa Rizeliler Derneği’ne giden Kılıç, burada vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. İftar programında, MHP Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Balsüzen de yer aldı.

Vatandaşın ilgisi ve samimiyetinden mutluluk duyduğunu ifade eden AK Parti Bursa 1. Bölge Milletvekili Adayı Ahmet Kılıç, 24 Haziran seçimlerine dair “24 Haziran sonrası Türkiye çok farklı bir konuma ulaşacak, ayağındaki prangalardan kurtulacak. Önünü daha net gören ülkemiz, Batılı emperyalist güçlere karşı sağlam bir duruşu bir kez daha göstermiş olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Kadınlar hem eskilere hem hayata renk kattı

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ahşap boyama atölyesine katılan kadınlar…