Home GÜNCEL Vildan Yılmaz Gürel’in önceliği engelli vatandaşlar

Vildan Yılmaz Gürel’in önceliği engelli vatandaşlar

- Guncellenme Tarihi: 1 Haziran 2018 12:46
6 min read
Vildan Yılmaz Gürel’in önceliği engelli vatandaşlar için yorumlar kapalı
0

AK Parti 27. Dönem 2. Bölge Milletvekili Adayı Vildan Yılmaz Gürel, seçim kampanyasının 4. gününü Yenişehir ilçesinde gerçekleştirdiği ziyaretlerle devam etti. Yenişehir’deki hasta bakım ve rehabilitasyon merkezlerini ziyaret eden Gürel, “Bu vatandaşlarımız bizler için önemli ve ayrıcalıklı bir konuma sahip. Onların rahatı ve mutluluğu için elimizden geleni yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Yenişehir gezisine AK Parti İlçe Başkanlığı ziyaretiyle başlayan Vildan Yılmaz Gürel, burada ilçe yönetimi ve teşkilatıyla bir araya geldi. Sonrasında ilçe meydanındaki AK Parti seçim stantlarını ziyaret eden Gürel, stant görevlilerine çalışmalarında başarılar diledi. Yaşlılar ve kadınlar tarafından yoğun ilgiyle karşılanan Gürel, vatandaşın bu ilgisine yakın karşılık gösterdi.

“HER VATANDAŞIN OY HAKKI KUTSALDIR”

İlçe turuna Yenişehir Huzurevi Yaşlı Bakım Ve Rehabilitasyon Merkezi ile Özel Destek Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretleriyle devam eden Gürel, burada hastalarla yakından ilgilendi. AK Parti döneminde seçim sandığına gidemeyecek durumda olan vatandaşların da oy kullanmasını sağladıklarına dikkat çeken Gürel, her vatandaşın oy hakkının kutsal ve değerli olduğunu söyledi.

“HİÇBİR BİREY TOPLUMDAN SOYUTLANMAYI HAK ETMİYOR”

AK Parti döneminde engelli ve yaşlı vatandaşlar için yapılan çalışmalardan bahseden Gürel, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve partimiz her zaman, geçmişe ve geleceğe ayna tutan yaşlılarımıza ayrı bir önem verdi. Bu bağlamda gerek yaptığımız rehabilitasyon merkezleriyle, gerekse de yaşlı ve engelli vatandaşlarımızın toplumsal hayata karışması için gerçekleştirdiklerimiz bizler için apayrı bir anlam ifade ediyor” diye konuştu.

Özel Destek Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi ziyaretinde tedavi odalarını yakından inceleyerek değerlendirmelerde bulunan Gürel, milletvekili adayı olmadan önce de özel duruma sahip çocukların ve yetişkinlerin hayatını kolaylaştıracak projeler için çalıştığını ve böyle kurumların artmasını dilediğini söyledi ;  “Özel duruma sahip çocukların ve ailelerinin durumunu çok iyi bilen, onları anlayan biriyim. Bu çocuklar, yetişkinler ve aileleri için hayatı kolaylaştıracak çözümler bulmak için elimden geleni yapacağım. Hiçbir birey, rahatsızlığı ne olursa olsun toplumdan soyutlanmayı hak etmiyor. Onların hayata karışması ve rahat bir çevrede yaşaması için toplumumuzda bir farkındalık yaratmalıyız. Hayat tüm renkleriyle güzel ve bu insanlarda bu hayatın özel renkleridir”

“İFTAR, AİLE EVİNDE, MİSAFİRLİKTE”

İftar yemeği için bir ailenin evine konuk olan Gürel, kendisine kapısını açan ev sahiplerine teşekkür etti. Gürel, “Bereketin, paylaşmanın ve anlayışın ayı olan Ramazan ayında, bize bu ayın önemini tekrardan hatırlatan, sofrasını, evinin kapısını bizlere açan ailemize sonsuz minnetlerimi sunuyorum. Bu birlik ve beraberlik bizleri ayakta tutan, AK Parti’yi AK Parti yapan en önemli değerlerden biri” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Büyükşehir’den Yoğun Bayram Mesaisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Tarım Peyzaj AŞ marifetiyle Kurban Bayramı tatili boyunca baş…