Anasayfa GÜNCEL Osmangazi’de Halk müziği coşkusu

Osmangazi’de Halk müziği coşkusu

2 min read
Osmangazi’de Halk müziği coşkusu için yorumlar kapalı
444

Osmangazi Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu, Tayyare Kültür Merkezi’nde verdiği konserle davetlilere eşsiz bir müzik ziyafeti sundu.

Osmangazi Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve Türk Halk Müziği’nin güçlü yorumcusu Aysun Gültekin’in de sahne aldığı konsere müzik severler büyük ilgi gösterdi. Şef Erdem Usanmaz yönetimindeki konserde, ilk olarak sanatçılar solo ve koro halinde halk müziği eserlerini seslendirdi. Daha sonra sahne alan TRT Sanatçısı Aysun Gültekin dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Seslendirdikleri Türk Halk Müziği eserleri ile gönülleri fetheden Osmangazi Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu, konser sonunda salonu dolduran müzik severler tarafından ayakta alkışladı.

Osmangazi Belediyesi Türk Halk Müziği Topluluğu’na verdikleri konserden dolayı teşekkür eden Osmangazi Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Albayrak, “Osmangazi Belediyesi olarak Türk Halk Müziği Topluluğumuzun düzenli olarak yapmış olduğu konserlere bir yenisini daha eklemenin mutluluğunu yaşıyoruz. Halk Müziği Topluluğumuz, birbirinden güzel programlara imza atıyor. Bu özel gecede bizleri yalnız bırakmayan TRT Sanatçımız Aysun Gültekin’e de teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

 

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Dostum ‘Olta Balıkçılığı Kampına’ Ev Sahipliği Yaptı

16 Haziran itibariyle av sezonunun açılmasıyla birlikte İnegöl Belediyesi ile İNOBDER iş b…