Anasayfa GÜNCEL Mudanya Belediyesi’nin ilk ve son şaheseri

Mudanya Belediyesi’nin ilk ve son şaheseri

2 min read
Mudanya Belediyesi’nin ilk ve son şaheseri için yorumlar kapalı
484

Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Murat Ünal, Hayri Türkyılmaz’ın kendi mahallesinde yapmış olduğu tuvalet hizmetini eleştirdi. Ünal dere yatağına yapılan uygulamanın halkın sağlığına uygun olmadığının altını çizdi.

Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Murat Ünal, Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın kendi mahallesinde yapmış olduğu tuvalet hizmetini eleştirdi. Ünal dere yatağına yapılan uygulamanın halkın sağlığına uygun olmadığını belirtti.

Mudanya Belediyesi’nin hizmet anlayışının olmadığını dile getiren Ak Parti Mudanya İlçe Başkanı Murat Ünal, tuvaletlerin inşa edildiği yerin Hayri Türkyılmaz’ın kendi mahallesi olduğunu belirterek, “Mudanya Belediyesi’nin hizmetten anladığı işte bu şekilde. Sağlıksız, sıhhatsiz, insanın utanç duyması gereken hizmetler. Dere yatağında herhalde böyle bir ihtiyaç vardı ancak yapılan iş kimsenin ihtiyacını gidermeyecek gibi gözüküyor. Bizi bunca zaman hiçbir şey yapmamakla eleştiren kişilerin bu yapılan tuvaletleri görmesini istiyoruz. Tuvaletler ve tuvaletlerin etrafı da oldukça kirli. Ayrıca bir tuvaletin kapısı da kilitli. Bütün bu işlemler Mudanya Belediyesi’nin sorumluluğunda olan işlerdir. Bizi eleştirenler kendi mahallelerinde nasıl uygulamalar olduğunu görsünler.” şeklinde konuştu

 

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Bursa Valisi Yakup Canbolat BTSO’yu Ziyaret Etti

Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) Yönetim Kurulu Başkanı İ…