Home FOTO GALERİ Osmangazi’de Tenis Heyecanı Başladı

Osmangazi’de Tenis Heyecanı Başladı

- Guncellenme Tarihi: 21 Şubat 2018 13:34
2 min read
Osmangazi’de Tenis Heyecanı Başladı için yorumlar kapalı
0

Osmangazi Belediyesi’nin ev sahipliğinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Küçükler Tenis İl Birinciliği Müsabakaları start aldı.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü 2017-2018 Okul Sporları faaliyet programında yer alan Okullar Arası Küçükler Tenis İl Birinciliği Müsabakaları’na 60 kız, 48 erkek olmak üzere toplam 108 sporcu kayıt yaptırdı. 19-23 Şubat tarihleri arasında Ertuğrul Sağlam Spor Tesisi’nde düzenlenecek müsabakaların ilk gününde sporcular dereceye girebilmek için raket salladı. Okullar Arası Küçükler Tenis İl Birinciliği Müsabakaları’nda Özel TED Koleji, Şahinkaya Koleji, Fethiye Ortaokulu gibi toplam 23 okul kıyasıya madalya mücadelesi verecek.

Her grubun birbiriyle karşılaşacağı müsabakalarda grup maçlarında ilk ikiye çıkanlar, Perşembe günü çeyrek final Cuma günü ise üçüncülük-dördüncülük ve final maçları oynanacak. Bursa il birinciliği müsabakalarında küçükler kategorisinde dereceye giren okullar, bölge turnuvasına katılmaya hak kazanacak. Bölge müsabakalarında dereceye girenler ise daha sonra Türkiye finallerine katılacak.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi’nde Erken Bayramlaşma

Nilüfer Belediyesi çalışanları, 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesindeki son iş gününde …