Home FOTO GALERİ Yeni yönetimden Bozbey’e ziyaret

Yeni yönetimden Bozbey’e ziyaret

- Guncellenme Tarihi: 17 Ocak 2018 13:10
3 min read
Yeni yönetimden Bozbey’e ziyaret için yorumlar kapalı
0

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i yönetimi ile birlikte ziyaret eden Bursa Muğla ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Gümüş, kentte  yaşayan Muğlalıların dayanışmasının yanı sıra, Bursa’ya da katkı koymak istediklerini belirtti. Gümüş, bu anlamda Nilüfer Belediyesi’yle iş birliklerinin de önemine dikkat çekti.

 

Bursa Muğla ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Gümüş, Başkan Yardımcısı Gülşah Sol ve Yönetim Kurulu Üyesi Hande Koç’la birlikte Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’i ziyaret ederek çalışmalarını anlattı. Derneğin, BİLDEF ve Nilüfer Belediyesi Anadolu Arastası Kooperatifi çatısı altında Bursa adına faaliyetler gerçekleştirdiğini belirten Ali Gümüş, özellikle Anadolu Arastası’nın kendilerini çok heyecanlandıran bir proje olduğunun altını çizdi. Anadolu Arastası’nın tamamlandığında dünyaya örnek bir barış projesi olacağına inandığını belirten Başkan Bozbey de, bu projeyle, hemşeri derneklerini aynı çatı altında buluşturarak ortak bir kültürü yansıtacaklarını, turizme katkısı anlamında da bir marka değer oluşturacağını vurguladı. Başkan Bozbey, “Anadolu Arastası’nda kaba inşaatların tamamlanması konusunda önemli bir noktaya geldik. Şimdi önümüzdeki süreç daha titiz bir çalışma gerektiriyor. Ama bittiğinde, Bursa çok değerli bir alana kavuşacak” diye konuştu.

Ziyarette Bursa Muğla ve İlçeleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin projeleri hakkında bilgi veren Ali Gümüş, 21 Şubat’ta Nilüfer Kadın Korosu’nun Uğur Mumcu Sahnesi’nde eğitim yararına vereceği konsere de Başkan Bozbey’i davet etti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Bursa Plajları Yaza Hazır

Bursa Büyükşehir Belediyesi, toplam 277 kilometrelik deniz ve göl kıyı bandına sahip Bursa…