Anasayfa FOTO GALERİ BAŞKAN SALMAN: BU GÜZEL ÜLKENİN GELECEĞİNE KATKI KOYAN HERKESİN YANINDAYIZ

BAŞKAN SALMAN: BU GÜZEL ÜLKENİN GELECEĞİNE KATKI KOYAN HERKESİN YANINDAYIZ

3 min read
BAŞKAN SALMAN: BU GÜZEL ÜLKENİN GELECEĞİNE KATKI KOYAN HERKESİN YANINDAYIZ için yorumlar kapalı
813

AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman, Türkiye Perakendeciler Federasyonu (PERDER) Bursa Şube Başkanı Haşim Kılıç ve yöneticileri ile toplantıda buluşarak çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

AK Parti Bursa İl Başkanı Ayhan Salman, PERDER Bursa Şubesi yönetimi ile biraraya geldi. Sohbet havasında geçen toplantıda konuşan Haşim Kılıç, perakende sektörü temsilcileri olarak çalışmalarını ve taleplerini anlattı. Kılıç, rekabetin dorukta olduğu perakende sektöründe güçlü kalıp, ekonomiye daha fazla katkı koymak adına çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Başkan Salman ise bu ülkenin geleceği için çalışan, üreten herkesin destekçisi olduklarına vurgu yaptı. Perakende sektörü temsilcilerinin Türkiye ekonomisine ciddi katkı sağladıklarını belirten Başkan Salman, her sektörden temsilcilerle düzenli aralıklarla biraraya gelerek ekonomiyi daha da güçlendirmek adına neler yapılabileceğini konuştuklarını söyledi.

Başkan Salman, AK Parti iktidarları dönemlerinde ciddi bir ivme kazanan Türkiye ekonomisini daha da güçlendirip, ülkeyi 2023, 2053, 2071 gibi büyük hedeflere taşıyan yolda çalışan, üreten, değer katan herkese iş düştüğünü vurgulayan Başkan Salman, “Türkiye, AK Parti iktidarları ile her alanda olduğu gibi ekonomide de attığı adımlarla bölgesinde lider, dünya ölçeğinde iddialı bir ülke olma özelliğini sürdürüyor. Bu iddiamız bu ülkenin geleceğine inanan, bu yolda gece gündüz demeden çalışan, üreten eller sayesinde hayat buldu ve varlığını sürdürüyor. Bizler ekonomimize katkı koyan, bu yolda çalışan herkesin yanındayız, yollarını açacak her türlü işbirliğine hazırız” dedi

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Çocuk Evlerine BUTTİM’den Jest

Tekstil sektörünün kalbi konumundaki BUTTİM, Sırameşeler Çocuk Evleri’ne ev tekstili…