Anasayfa FOTO GALERİ İşitme Engelli Tenisçinin Hedefi Büyük

İşitme Engelli Tenisçinin Hedefi Büyük

2 min read
İşitme Engelli Tenisçinin Hedefi Büyük için yorumlar kapalı
392

Osmangazili Tenisçinin Gözü Olimpiyatta

 

Türkiye İşitme Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen İşitme Engelliler Türkiye Tenis Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu olarak

milli takıma seçilen Emir Vatansever, yeni sezonda hedeflerini büyük tutuyor.

 

9-16 Eylül tarihleri arasında Adana Tenis, Dağ ve Su Sporları Kulübü’nde düzenlenecek 12 Yaş Türkiye Tenis Şampiyonası için hazırlıklarını sürdüren Osmangazi Belediyespor Kulübü’nün milli tenisçisi Emir Vatansever, Başantrenör Nazif Cesur yönetiminde haftanın 6 günü kondisyon, kuvvet ve dayanıklılık üzerine özel antrenman programı ile çalışmalarını gerçekleştiriyor.

 

Yoğun antrenman programının oldukça keyifli geçtiğini belirten Başantrenör Nazif Cesur ‘’Emir ile yeni sezonda, önümüzdeki yıl İtalya’da yapılacak U21 Olimpiyatları’nda başarı sağlamayı ve hem küçüklerde hem büyüklerde şampiyon olmayı hedefliyoruz. Bizim için turnuvalar önemli. Çünkü bu tür turnuvalarda eksikliklerimizi görme ve değerlendirme şansımız oluyor. Aynı zamanda 2020 Tokyo Olimpiyatları için de puan toplamış oluyoruz. Hedefimiz büyük ama yapabiliriz. Osmangazi Belediyesi Başkanımız Mustafa Dündar ve kulüp yöneticilerimiz bize desteklerini esirgemiyor. Kendilerine teşekkürlerimizi sunuyorum” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

KARACA: “BURSA’DA 8 BİN ESNAF DÜKKANINI KAPATTI”

CHP Bursa İl Başkanı İsmet Karaca pandemi yüzünden kapanan esnafın durumuna dikkat çekti. …