Home FOTO GALERİ BAŞKAN SARGIN HER MAHALLEYE DOKUNUYOR

BAŞKAN SARGIN HER MAHALLEYE DOKUNUYOR

3 min read
BAŞKAN SARGIN HER MAHALLEYE DOKUNUYOR için yorumlar kapalı
0
553

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın ilçenin Topkapı Mevkii ve bir çok yerinde aralıksız devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, personelden bilgi aldı. Başkan Sargın “Yaptığımız tüm çalışmalarla dokunmadık mahalle ve girilmedik sokak bırakmayacağız” dedi.

Vatandaşın günlük yaşamda hayatını kolaylaştıracak ve ilçenin çehresini değiştirecek çalışmalara devam eden İznik Belediyesi bu kapsamda birçok alanda, birçok nokta da çalışmalarını sürdürüyor. Gerek Merkezi Hükümet ve gerek Büyükşehir Belediyesi’nden alınan desteklerin yanı sıra İznik Belediyesi ekipleri tarafından da yol yapım çalışmaları, aralıksız bir şekilde devam ediyor. Son olarak ilçenin İpekyolu Caddesi, Mercan Sokak, Yeşil Dağ Sokak, Doktor Enis Bey Sokak, Filiz Sokak, Boncuk Sokak, Marmamara Sokak, DSİ Sokak, Halil Ergün Sokak ve Balıkçı Hasan Sokak’ta yürütülen yol çalışmaları yerinde incelendi.

Yeni Açılan Yollara Sathi Kaplama

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın da Başkan Yardımcısı Mehmet Hıştıroğlu, Özel Kalem Müdürü Engin Semerci, Fen İşleri Müdürü İsmail Acar ile birlikte devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek vatandaşların taleplerini dinledi. İlçenin Topkapı Mevkiinde yürütülen sathi kaplama asfalt çalışmaları hakkında da personelinden bilgi alan Sargın yol çalışmalarının devam edeceğini bildirdi.

İlçenin en ücra köşesinden en merkezine kadar birçok farklı alanda çalışmalar yürüttüklerini belirten İznik Belediye Başkanı Osman Sargın açıklamasında “Mahalle muhtarlarımızın ve hemşerilerimizin talepleri doğrultusunda nerede hangi hizmete ihtiyaç varsa büyük, küçük demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm bu çalışmalar doğrultusunda vatandaşlarımızın beğenisi ve destekleri bizlerin çalışma azmini de arttırıyor. Tüm hemşerilerime bu destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Osmangazi’de ‘Üzüm’ Vakti

Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen ‘Karabalçık Üzüm Festivali’ birb…