Home FOTO GALERİ BAŞKAN TORUN’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

BAŞKAN TORUN’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

2 min read
BAŞKAN TORUN’DAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ için yorumlar kapalı
0
444

AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, yeni kabinenin açıklanmasının ardından Ankara’ya geçerek devir teslim törenlerine katıldı.

Başkan Torun, yeni kabinede Başbakan Yardımcısı olarak görev alan Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu’nu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti ve devir teslim törenine katıldı. Daha sonra Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun, görevini yeni bakan Jülide Sarıeroğlu’na devrettiği programa katıldı. Başkan Torun, daha sonra Gıda Tarım ve Hayvancılık ile Orman ve Su İşleri Bakanlıklarındaki devir teslim törenlerine iştirak etti ve yeni kabinede Adalet Bakanı olarak görev alacak olan Abdülhamit Gül’ü ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Torun, konu hakkında açıklamalarda bulunurken, yeni kabinenin de birbirinden yetkin isimlerden oluştuğunu ifade etti. Başkan Torun, AK Parti’de görev değişimlerinin bir bayrak teslimi olduğunu belirterek, Türkiye’nin önüne konulan büyük hedefler doğrultusunda yeni dönemde de koşar adımlarla ilerleneceğine dair inancını vurgulayarak, yeni kabinenin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diledi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Özel öğrenciler podyumun tozunu attırdı

Engelsiz ve atıksız yaşam defilesi renkli görüntülere sahne oldu Mustafakemalpaşa Belediye…