Home FOTO GALERİ GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN YAPILAN KAN DEĞİŞİMİ HAYIRLI OLSUN

GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN YAPILAN KAN DEĞİŞİMİ HAYIRLI OLSUN

2 min read
GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN YAPILAN KAN DEĞİŞİMİ HAYIRLI OLSUN için yorumlar kapalı
0
491

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Bursa Başkanı Mustafa Gürses, 65. Hükümetin Bakanlar Kurulu’nda yapılan kabine revizyonu ile ilgili bir açıklama yaptı.

Gürses, açıklamasında şunları kaydetti:

 

“Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, AK Parti Genel Başkanı seçilmesinin ardından Başbakan Sayın Binali Yıldırım’ın açıkladığı 65. Hükümetin Bakanlar Kurulu’nda yapılan kabine revizyonu ülkemize ve iş dünyasına hayırlı olsun.

 

Yenilenen kabine ile ülkemizin, ekonomi başta olmak üzere yapılacak yeni reform ve projelerle, belirlediği büyük hedeflere doğru, istikrarlı bir şekilde yoluna devam edeceğine yürekten inanıyoruz. Hedeflenen güçlü Türkiye için, üretimin ve sanayinin odak noktası olduğu bir ekonomi anlayışı elzemdir.

 

MÜSİAD olarak, ülkemizin dünyanın ilk 10 ekonomisi arasında yer alması hedefi yolunda, bunun bir parçası olacak şekilde işbirliğine önem vermeye devam edeceğiz. Ülkemizin sağlam adımlarla, güçlü bir geleceğe yürümesi hepimizin ortak temennisidir.

 

Bu düşüncelerle, yeni kabineye görevlerinde başarılar diliyoruz. Bakanlarımızın yeni görevlerinde de ülkemize en iyi şekilde hizmet edeceklerine inancımız tam. İş dünyasına ve tüm Türkiye’ye hayırlı olsun.”

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Osmangazi’de ‘Üzüm’ Vakti

Osmangazi Belediyesi tarafından bu yıl 7’ncisi düzenlenen ‘Karabalçık Üzüm Festivali’ birb…