Anasayfa FOTO GALERİ VALİ İZZETTİN KÜÇÜK YARALI ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

VALİ İZZETTİN KÜÇÜK YARALI ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ

3 min read
VALİ İZZETTİN KÜÇÜK YARALI ÖĞRENCİLERİ ZİYARET ETTİ için yorumlar kapalı
511

Bursa Valisi İzzettin Küçük, geçtiğimiz gece İstanbul Bursa İzmir Otoyolu’nun Gemlik Gişeler Bölgesinde yaşanan elim kazada yaralanan öğrencileri, tedavi gördükleri hastanelerde ziyaret etti.

Bursa İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan’dan yaralılar hakkında bilgi alan Vali İzzettin Küçük; “Dün gece Gemlik İlçemiz sınırlarında yaşanan o elim kazada iki yavrumuzu kaybettik. Öncelikle kaybettiğimiz yavrularımız için Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim kederli ailelerine sabır versin. Yaralılarımız var, onlara da geçmiş olsun dileklerimizi iletmek için tedavi gördükleri hastanelerde ziyaret ettik. Genel manada yaralılarımızın durumu iyiye gidiyor bir kısım hastamızda taburcu oldu. Rabbim inşaallah en kısa zamanda yaralılarımıza şifa versin.”dedi.

Sürücüleri trafik kurallarına uyma noktasında daha dikkatli ve duyarlı olmaya çağıran Vali İzzettin Küçük;”Yaşanan kazalar hep bir anlık dikkatsizlik sonucu meydana geliyor ve ocaklar sönüyor. Kuralsızlık ve dikkatsizlik canımızı yakmasın. Ben sürücülerimizin trafik işaret ve işaretçilerine uymalarını, dikkatsiz ve uykusuz araç kullanmamalarını istiyorum.”ifadelerini kullandı.

 

İLK MÜDEHALE VALİ İZZETTİN KÜÇÜK’TEN

 

Gemlik Gişeler Bölgesinde yaşanan elim kazada yaralanan öğrencileri tedavi gördükleri hastanelerde ziyaret eden Bursa Valisi İzzettin Küçük yolda rastladığı yaralamalı trafik kazasına da duyarsız kalmadı.

 

Sağlık ekipleri gelene kadar İl Sağlık Müdürü Dr. Özcan Akan ile beraber ilk müdahaleyi yapan Vali İzzettin Küçük, 112 ekiplerinin intikali sonrasında olay yerinden ayrıldı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Bursa Valiliği’nden Meteorolojik Duyuru

Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezince yapılan son değerlendirmelere göre; yarın…