Home FOTO GALERİ Kaymakam Ünlü’ye Veda Yemeği

Kaymakam Ünlü’ye Veda Yemeği

- Guncellenme Tarihi: 29 Haziran 2017 16:24
6 min read
Kaymakam Ünlü’ye Veda Yemeği için yorumlar kapalı
0

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Resmi Gazete’de yayımlanan Valiler Kararnamesi’ne göre Osmangazi İlçe Kaymakamlığı görevinden Iğdır’a Vali olarak atanan Enver Ünlü için veda yemeği düzenledi.

 

Sarıalan Taş Konak Sosyal Tesisi’nde düzenlenen veda yemeğine Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar ve Vali Enver Ünlü’nün yanı sıra Osmangazi İlçe Jandarma Komutanı Aşkın Bozkurt, Osmangazi İlçe Emniyet Müdürü Ufuk Akan ile Osmangazi Kaymakamlığı bünyesindeki daire müdürleri eşleri ile birlikte katıldı.

 

“OSMANGAZİ’DE GÖREV YAPMAK BÜYÜK BİR ONUR”

 

Veda yemeğinde konuşan Başkan Dündar, “Kaymakamımız Enver Ünlü’yü vali olarak kentimizden uğurluyoruz. Vali olmasından dolayı gururlandık. Osmangazi, Türkiye’nin dördüncü büyük ilçesi. Her yönüyle ön planda olan bir ilçe. Osmangazi’nin ön planda olması, Bursa’nın ön plana çıkıyor olması demek. Tarihimiz bu topraklarda yatıyor. Burada görev yapmak bir onur olduğu kadar aynı zamanda büyük bir sorumluluk da demek. Bu sorumluluğun farkında olarak ilçemize en güzel ve en faydalı hizmetleri sunmak adına çalışıyoruz. Yapmış olduğumuz hizmetler ilçemiz kadar kentimize de yansıyor. Burası bizim şehrimiz ve şehrimiz için hizmetler yapıyoruz. Ancak bu hizmetler sadece şuan için değil, geçmişten geleceğe kadar yapılan bir hizmet. Biz belediye olarak, bu şehri fethederek kuran atalarımızın misyonuna uyarak hizmet yapmak zorundayız. Böyle güzel ve özel bir şehir için hizmet edebiliyorsak ne mutlu bize. İnşallah görevini hakkıyla yapanlardan oluruz. Kaymakamız Enver

Ünlü de 2 yıllık görev süresinde bu şehir için en güzel şekilde hizmet verdi. Şimdi vali olarak Iğdır’a atandı. Kendisini tebrik ediyorum. Başarılı hizmetlerini yeni görevinde de sürdürerek, ülkemiz ve vatandaşlarımız için çalışmalarına devam edecektir” dedi.

 

ÜNLÜ: “OSMANGAZİ BANA ÇOK ŞEY KATTI”

 

Osmangazi eski Kaymakamı yeni Iğdır Valisi Enver Ünlü ise, “Yaklaşık 2 yıldır büyük bir onurla ve gururla yürüttüğüm Osmangazi Kaymakamlığı görevini bugün itibariyle tamamlıyorum. Bundan sonra Iğdır Valisi olarak daha büyük bir sorumluluk omuzlarımda olacak. Osmangazi çok büyük bir ilçe. Nasıl ki Bursa, Osmanlı’nın bir özeti ise Osmangazi de Bursa’nın bir özeti. Çok kıymetli bir belediye başkanına ve bürokratlara sahip bir ilçe. Ben de bu ilçe için elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. İnşallah güzel şekilde anılacak hizmetlere katkım olmuştur. Osmangazi benim için bir okul oldu. Burası bana çok şey kattı. Şimdi önümde yeni bir görev beni bekliyor. Beni Iğdır Valiliği’ne layık görenleri inşallah mahcup etmeden görevimi en iyi şekilde yerine getiririm. Bursa’yı çok sevdim. İnşallah yeniden Bursa’ya yolum düşer. Benim için bu veda yemeğini düzenleyen Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar’a ve yemeğe katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, yemek sonunda Vali Enver Ünlü’ye hatıra olarak Bursa bıçağı hediye etti.

 

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’dan Hizmet Kalitesini Arttıracak Toplantı

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Osmangazi Belediyesi’nin hizmet kalitesini arttırm…