Anasayfa FOTO GALERİ BAKAN MÜEZZİNOĞLU’NUN BAYRAMI MESAJI

BAKAN MÜEZZİNOĞLU’NUN BAYRAMI MESAJI

2 min read
BAKAN MÜEZZİNOĞLU’NUN BAYRAMI MESAJI için yorumlar kapalı
379

RAMAZAN BAYRAMI MESAJI

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan ve büyük bir manevi huzurla uğurladığımız mübarek Ramazan-ı Şerif’in hediyesi Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sağlık, huzur ve güven içerisinde ulaştığımız mübarek Ramazan Bayramı bizleri bir kez daha paylaşma, hoşgörü, dostluk, kardeşlik, sevgi ve dayanışma çemberi içerisinde buluşturacak müstesna bir bayramdır.

Ramazan Bayramı’nın ulvi maneviyatı; büyüklerimizin kapılarını çalacağımız, çocuklarımızın yüzlerini güldüreceğimiz, komşularımız ve akrabalarımızla gönülden muhabbetler kuracağımız,  hastalarımızı, kimsesizlerimizi, yetimlerimizi, muhtaçlarımızı bir aile sıcaklığında bir kez daha bağrımıza basacağımız, küskünlüklerin yerini barışmanın erdemine bırakacağımız, sevgi bağlarımızın yeşereceği anlarla yaşatılmalıdır.

Ramazan Bayramı vesilesiyle; milletçe bizleri bir arada tutan manevi değerlerimizin bir kez daha farkına varmalı, gelenek ve göreneklerimize sahip çıkmalı, bayramlarımızın geçmişte olduğu gibi gelecekte de aynı maneviyatla yaşatılması konusunda evlatlarımızı daima teşvik etmeliyiz.

Bu duygularla, İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutlar, tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim.

                                                                                                                                  T.C.

                                                                                                 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı

                                                                                             Dr. Mehmet MÜEZZİNOĞLU

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Bursa Valiliği’nden Meteorolojik Duyuru

Eskişehir Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezince yapılan son değerlendirmelere göre; 18.01…