Home FOTO GALERİ BHİD Geleneksel İftarını Gerçekleştirdi

BHİD Geleneksel İftarını Gerçekleştirdi

- Guncellenme Tarihi: 23 Haziran 2017 12:07
3 min read
BHİD Geleneksel İftarını Gerçekleştirdi için yorumlar kapalı
0

BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Bedirhan Bozali, Son dönem yaptığı atılımlar ile meslek itibarını sürekli yükselten bir derneğin üyesi olmaktan mutlu olduğunu ifade etti.

 

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin geleneksel iftar yemeği Köşebaşı Retoran’da gerçekleştirildi.  Bursa’nın önde gelen dernek başkanları, sanayici ve iş adamları, basın mensupları ve üyeler iftar yemeğine katılım gösterdi.

 

Son dönem yaptığı atılımlar ile meslek itibarını sürekli yükselten bir derneğin üyesi olmaktan mutlu olduğunu ifade eden BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Bedirhan Bozali, derneğin 25’inci, dernek tarafından organize edilen Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri’nin 5’inci yılını kutluyor olmaktan ayrı bir gurur yaşadıklarını belirtti.

 

HİÇ Ödüllerinin her yıl artan bir ivme ile devam ettiğini hatırlatan Bedirhan Bozali, “25 Mayıs’ta gerçekleşen 5. HİÇ Ödül töreni hem Bursa’da, hem de şehir dışında ses getirdi. Mutluyuz. Onurluyuz. Organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. Bozali, tüm İslam aleminin yaklaşan Ramazan Bayramı’nı kutladı.

Geceye Bursa Organize Sanayi Bölgesi Sanayicileri ve İş Adamları Derneği’nin (BOSİAD) Başkanı Abdullah Bayrak, KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay, Limak Uludağ Elektrik Genel Müdürü Erman Aytac, BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman İnan, Bursa Genç Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Derneği(GESİAD) Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Aksoy katıldı.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’dan Hizmet Kalitesini Arttıracak Toplantı

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Osmangazi Belediyesi’nin hizmet kalitesini arttırm…