Home EĞİTİM Osmangazi Kent Konseyi Yetim Çocukların Yüzünü Güldürdü

Osmangazi Kent Konseyi Yetim Çocukların Yüzünü Güldürdü

- Guncellenme Tarihi: 12 Haziran 2017 23:00
2 min read
Osmangazi Kent Konseyi Yetim Çocukların Yüzünü Güldürdü için yorumlar kapalı
0

Osmangazi Kent Konseyi Çocuk Meclisi ve Engelliler Meclisi, Türk ve Suriyeli yetim çocuklar için oyuncak ve kıyafet topladı. Büyük ilgi gören kampanya sonucunda toplanan kıyafet ve oyuncakları çocuklara dağıtan kent konseyi üyeleri, yetim çocuklara büyük mutluluk yaşattı.

 

Osmangazi Kent Konseyi, çocukları mutlu edecek bir projeye imza attı. Osmangazi Kent Konseyi Çocuk Meclisi ve Engelliler Meclisi tarafından gerçekleştirilen kampanya kapsamında çocuklar için 300 oyuncak ve çok sayıda kıyafet toplandı. Osmangazi Kent Konseyi Başkanı Ömer Eşer ve yönetim kurulu üyeleri, topladıkları oyuncak ve kıyafetleri, Kalbi Selim Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde eğitim gören Türk ve Suriyeli yetim çocuklara dağıttı. Hediyelerini alarak büyük sevinç yaşayan öğrenciler Osmangazi Kent Konseyi’ne teşekkür etti.

 

Osmangazi Kent Konseyi Başkanı Ömer Eşer, “Çocuklarımızın mutluluğu için çeşitli sosyal sorumluluk projeleri düzenliyoruz. Oyuncak ve kıyafet toplama kampanyamızda bu projelerimizden bir tanesi. Ramazan ayının ilk gününde başlattığımız kampanya kapsamında yüzlerce oyuncak ve kıyafet topladık. Bu oyuncak ve kıyafetleri Türk ve Suriyeli çocuklara dağıttık. Bundan sonra da bu ve benzer çalışmalarımıza devam edeceğiz. Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar’a da verdiği desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In EĞİTİM
Comments are closed.

Benzer Haberler

Bursa, Su Altyapı Teknolojileriyle Türkiye’ye Örnek

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, BUSKİ’ye bağlı faaliyet gösteren Veri Tabanlı …