Home FOTO GALERİ KENT MEYDANI BÜYÜTÜLÜYOR

KENT MEYDANI BÜYÜTÜLÜYOR

- Guncellenme Tarihi: 8 Haziran 2017 13:10
2 min read
KENT MEYDANI BÜYÜTÜLÜYOR için yorumlar kapalı
0

Gemlik Belediyesi’nin Kent Meydanı Büyütme, Güzelleştirme ve Çevre Düzenleme Çalışmaları hız kesmiyor. Bir yandan BUSKİ kanalıyla Çarşı Deresinde temizleme çalışmaları yapılırken, diğer yandan da Park ve Bahçeler Müdürlüğü aracılığıyla meydan büyütme çalışmaları, kent estetiğine uygun biçimde ilerliyor. Yıkımı gerçekleşen Merkez Solaksubaşı Çarşı Camii yerinde Kent Meydanı Projesine yönelik çalışmalar artarak sürdürülüyor.

Çalışmaları Park ve Bahçeler Müdürü Cemalettin Uysal, Temizlik İşleri Müdürü Ahmet Dedetürk ile birlikte yerinde inceleyen Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Kent Meydanını Kent estetiğine uygun olarak büyütüyoruz” dedi. Bölgeye gölgelik yaparken, görsel estetik katacak olan Çınar ve Ihlamur ağaçları dikileceğini, taş parke kaplama çalışmalarının yanı sıra, çiçeklendirme çalışmaları da yapılacağını ifade eden Belediye Başkanı Refik Yılmaz, oturma grupları ile birlikte ilçeye yakışacak meydan çalışmalarında bir etabın daha geçileceğini söyledi.

Ihlamur ve Çınar Ağacı fidanı dikim çalışmalarına da bizzat katılan Refik Yılmaz, daha yeşil, daha güzel bir Gemlik için çalışmaların artarak devam edeceğini sözlerine ekledi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

23 Nisan Osmangazi’de Dolu Dolu Geçecek

Osmangazi Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenleyeceği etkinli…