Anasayfa FOTO GALERİ NAFİZ ERSİN ANAOKULUNDA SÜNNET COŞKUSU

NAFİZ ERSİN ANAOKULUNDA SÜNNET COŞKUSU

3 min read
NAFİZ ERSİN ANAOKULUNDA SÜNNET COŞKUSU için yorumlar kapalı
951

Gemlik Lale Kemal Kılıç Ortaokulu bünyesinde yer alan Nafiz Ersin Anaokulu Geleneksel 3. Sünnet Şöleni coşkuyla kutlandı. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, merhum Nafiz Ersin’in eşi Seyyare Ersin ve kızlarının yanı sıra, Okul Müdürü Sadettin Göl, öğretmenler ve öğrenci velilerinin katıldığı törende 16 anaokulu öğrencisi sünnet olarak erkekliğe ilk adımı attılar. Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Seyyare Ersin sünnet çocuklarına bisiklet, oyuncak, kol saati ve çeşitli hediyeler takdim ettiler.

Nafiz Ersin Anaokulu, Kelebekler, Uğur Böcekleri, Kuzucuklar ve Papatyalar sınıfları çeşitli gösterilerle sünnet şölenine renk kattılar. Okul Müdürü Sadettin Göl, bir süre önce hizmete giren Lale Kemal Kılıç Gazi Spor Salonu adına öncülük yapan Belediye Başkanı Refik Yılmaz ve Arcellor Firması yetkililerine teşekkür etti. 5-6 yıl önce yağmur yağdığında tatil edecek derecede kötü bir çevresi olan okulun, Gemlik Belediyesi’nin katkılarıyla çehresinin değiştiğini anlatan Sadettin Göl, “Okulumuz artık Gemlik’te tercih edilen bir okul haline geldi” dedi. Merhum Nafiz Ersin’i saygıyla anan Sadettin Göl, 3. Geleneksel toplu sünnet şöleni adına da Ersin ailesine teşekkürlerini iletti.

Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz’da, özel sektör işbirliğiyle ilçeye 7 okul kazandırdıklarını hatırlatarak, merhum Nafiz Ersin gibi hayırsever vatandaşların da anaokulu yaparak bu kervana katıldığını söyledi. Gemlik’in tüm okullarına spor salonu kazandırmayı hedeflediklerini bir kez daha vurgulayan Refik Yılmaz, katkı sunan herkese teşekkür etti. Nafiz Ersin’in eşi Seyyare Ersin ve kızlarına da teşekkürlerini sunan Refik Yılmaz, eğitim ve öğretime yönelik yatırım ve hizmetlerin süreceğini müjdeledi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Başkan Aktaş: Kimse tribünlere oynamasın

BUSKİ su faturalarından katı atık bedellerinin kaldırılmasının yasalara aykırı olduğunu ön…