Home FOTO GALERİ ELMAS ÇOCUK, BURSALILARI BÜYÜLEDİ

ELMAS ÇOCUK, BURSALILARI BÜYÜLEDİ

- Guncellenme Tarihi: 30 Mayıs 2017 13:23
2 min read
ELMAS ÇOCUK, BURSALILARI BÜYÜLEDİ için yorumlar kapalı
0

ALZHEIMER İÇİN “UNUTULMAZ” KONSER

“Türkiye’nin Elmas Çocuğu” Ersin Faikzade, bu kez şarkılarını Nilüfer Belediyesi Lions Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi için söyledi.

BURSA- Lions 118-K Yönetim Çevresi’ne bağlı Ata Lions Kulübü, Nilüfer Belediyesi Lions Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi için unutulmayacak bir organizasyona imza attı. Ata Lions Kulübü,  Dünya Ersin Faikzade konseriyle Lions Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi’ne destek oldu. Merinos AKKM’de gerçekleştirilen konsere Lions 118-K Yönetim Çevresi’ne bağlı kulüp başkanları ve üyeleri ile Bursalı sanatseverler yoğun ilgi gösterdi.

KONSERİN TÜM GELİRİ BAĞIŞLANDI

Konser öncesi konuşan Ata Lions Kulübü Başkanı İbrahim Rüştü Uslu, Ersin Faikzade’nin Dünya İyi Niyet Elçisi ve Ekselans ünvanlı uluslararası yardım gönüllüsü, usta bir ses sanatçısı ve yazar olduğunu vurguladı. Konserden elde edilen gelirin tamamının Nilüfer Belediyesi Lions Ercan Dikencik Alzheimer Hasta Konuk Evi’ne bağışlandığını aktaran Uslu, “Konserimize destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Onların desteği ile projemiz kısa süre içinde tamamlanacak” dedi.

Uslu’nun konuşmasının ardından sahneye çıkan Ersin Faikzade, seslendirdiği şarkılarla sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşattı. Farklı dillerde de şarkılar söyleyen Türkiye’nin Elmas Çocuğu, konukları adeta büyüledi. Konserin sonunda Ata Lions Kulübü Başkanı Uslu tarafından Faikzade’ye çiçek ve ödül takdim edildi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

23 Nisan Osmangazi’de Dolu Dolu Geçecek

Osmangazi Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenleyeceği etkinli…