Anasayfa FOTO GALERİ MİNİK ÖĞRENCİLER KURAN-I KERİME GEÇTİ

MİNİK ÖĞRENCİLER KURAN-I KERİME GEÇTİ

2 min read
MİNİK ÖĞRENCİLER KURAN-I KERİME GEÇTİ için yorumlar kapalı
830

İznik Belediye Başkanı Osman Sargın İlçe Müftülüğü Kaymakamlar Kuran Kursunda düzenlenen Kuran-ı Kerime geçme programına katılarak destek verdi.

2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılı boyunca Zeynep Uslu, Seda Sönmez ve Nebahat Çil öğretmenlerinden ders alan 4-6 yaş grubu öğrencileri Kuran-ı Kerim okumaya geçme programı düzenlendi.

Programa İznik Belediye Başkanı Osman Sargın, İlçe Müftüsü Veli Vehbi Bardakçı, İlçe Vaizi İsmail Selvitopu, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Faruk Demircan ve öğrenciler  velileri katıldı. Minik öğrenciler bülbül gibi şakıyan sesleri ile programa katılanları duygulandırdı. Ailelerin heyecanı ise görülmeye değerdi.

İlçe Müftülüğü Kaymakamlar Kuran Kursunda yapılan programda konuşan  İznik Belediye Başkanı Osman Sargın” Bu güzel çocukların yetişmesinde emekleri olan öğretmenlerimizi ve ailelerini kutluyorum. Yeni nesillerimiz ümit vaat ediyor. İlçe Müftülüğümüze çalışmalarında başarılar diliyorum. Allah herkesin yar ve yardımcısı olsun” dedi. Programdan sonrasında öğrenciler ile birlikte kahvaltı yapıldı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Dağ yöresine nitelikli tarım desteği

Bursa Büyükşehir Belediyesi, Orhaneli Belediyesi ve İl Tarım Müdürlüğü işbirliğinde çiftçi…