Home EĞİTİM Osmangazi’den Öğrencilere Modern Yurt

Osmangazi’den Öğrencilere Modern Yurt

- Guncellenme Tarihi: 18 Nisan 2017 16:59
2 min read
Osmangazi’den Öğrencilere Modern Yurt için yorumlar kapalı
0

Osmangazi Belediyesi, hayırsever bir vatandaşın bağışlamış olduğu 4 katlı binanın tadilatını yaparak lise öğrencilerinin kalacağı modern bir yurda dönüştürüyor.

Eğitim alanındaki çalışmalarıyla herkesin takdirini kazanan Osmangazi Belediyesi, öğrencileri mutlu edecek bir çalışmaya daha imza atıyor.  Hayırsever bir vatandaş tarafından bağışlanan Hamzabey Mahallesi’ndeki 4 katlı evin tadilatını üstlenen Osmangazi Belediyesi, atıl durumdaki evi 25 lise öğrencisinin kalacağı yurda dönüştürüyor. Binayı gezerek yürütülen tadilat çalışmalarını inceleyen Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, eğitim alanındaki çalışmalarının öncelikleri olduğunu söyledi.

Başkan Dündar, “Osmangazi Belediyesi olarak hayırsever bir vatandaşımızın bağışlamış olduğu eski evin tadilatını yaparak lise öğrencilerinin faydalanacağı modern bir yurda dönüştürüyoruz. Yatakhane, yemekhane, etüt odası ve kütüphanenin yer alacağı bu yurtta 25 lise öğrencisi kalacak. Öğrencilerimiz burada iyi şartlarda eğitimlerini alarak bu topluma kazandırılmış olacaklar. Hayırsever vatandaşımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In EĞİTİM
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’a DAĞDER’de Coşkulu Karşılama

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ziyaret ettiği DAĞDER’de büyük ilgi ve coşkuyla ka…