Home FOTO GALERİ 15. Kalite ve Başarı Fuarı’nda Nilüfer İnovasyon Merkezi tanıtıldı

15. Kalite ve Başarı Fuarı’nda Nilüfer İnovasyon Merkezi tanıtıldı

- Guncellenme Tarihi: 17 Nisan 2017 13:48
2 min read
15. Kalite ve Başarı Fuarı’nda Nilüfer İnovasyon Merkezi tanıtıldı için yorumlar kapalı
0
  1. Kalite ve Başarı Fuarı’nda kurulan Nilüfer İnovasyon Merkezi standı büyük ilgi gördü. Nilüfer İnovasyon Merkezi’nin çalışmalarının anlatıldığı standı, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de ziyaret ederek destek verdi.

Türkiye Kalite Derneği (KalDer) Bursa Şubesi ve BUSİAD tarafından Bursa Almira Hotel’de düzenlenen 15. Kalite ve Başarı Sempozyumu ile eş zamanlı olarak 15. Kalite ve Başarı Fuarı da ziyarete açıldı. Sempozyuma oturum sponsoru olarak katkıda bulunan Nilüfer Belediyesi de Nilüfer İnovasyon Merkezi ile fuarda yerini aldı. Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Nilüfer İnovasyon Merkezi standında, ziyaretçilere çalışmalar hakkında bilgi verildi. Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey de standı ziyaret ederek merkez çalışanlarına destek verdi.
Sosyal inovasyon alanında katılımcılık  ilkesiyle önemli çalışmalar gerçekleştiren Nilüfer İnovasyon Merkezi’nin standını çok sayıda özel sektör yöneticisi ve çalışanı, sivil toplum kuruluşu temsilcisi ve akademisyen ziyaret etti. Fuarda, merkezin işbirliklerinin geliştirilmesine ve Nilüfer için yenilikçi fikirlerin oluşturulmasına katkı sağlayan görüşmeler gerçekleştirildi.
NİLÜFER BELEDİYESİ’NE PLAKET
15. Kalite ve Başarı Sempozyumu’nda Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey’e  plaket de verildi. Sempozyuma oturum sponsoru olarak katkıda bulunan Nilüfer Belediyesi’nin plaketini, KalDer Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay, Nilüfer Belediye Başkan Yardımcısı Nazlı Yazgan’a vererek, teşekkür etti.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’a DAĞDER’de Coşkulu Karşılama

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ziyaret ettiği DAĞDER’de büyük ilgi ve coşkuyla ka…