Anasayfa FOTO GALERİ NURGÜL&İSMAİL ÇİFTİNDEN EN MUTLU ‘EVET’

NURGÜL&İSMAİL ÇİFTİNDEN EN MUTLU ‘EVET’

2 min read
NURGÜL&İSMAİL ÇİFTİNDEN EN MUTLU ‘EVET’ için yorumlar kapalı
759

AK Parti İl Başkanlığı Basın Danışmanı İsmail Hakkı Yoğurtçu, hayatını Nurgül Yavaş ile birleştirdi.

Geçtiğimiz hafta sonu AK Parti İl Başkanı Cemalettin Torun, E. İçişleri Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala’nın şahitliğinde ve AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Abdülkadir Karlık, AK Parti İl Yürütme Kurulu Üyeleri İbrahim Güney, Davut Gürkan, Asım Amil, Alpaslan Yıldız, Orhan Aygün, il yöneticileri, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ali Yılmaz, Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak, ilçe yöneticileri, Bursa Deri İhtisas + Karma OSB Başkanı Rıfat Aygüler, OSB yönetimi ve çok sayıda davetlinin katılımları ile gerçekleşen düğün töreni, renkli görüntülere sahne oldu.

Törende davetlilere seslenen İl Başkanı Cemalettin Torun, evlilik müessesinin toplumsal ve dini açıdan önemine vurgu yaparak genç çifte bir ömür boyu mutluluklar diledi.

İçişleri E. Bakanı ve Bursa Milletvekili Efkan Ala’da toplumun en önemli yapıtaşının aileler olduğunu belirterek, sağlam temellerle kurulmuş ailelerin, toplumun geleceğini şekillendireceğini ve aile yapımızın korunması ile yarınlara daha umutlu bakan nesillerin yetişeceğini vurguladı. Ala, sözlerini yeni çifte iki cihan saadeti dileyerek sonlandırdı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Osmangazi’de bir hafta