Anasayfa EKONOMİ Karayalçın kooperatifçiliği anlatacak

Karayalçın kooperatifçiliği anlatacak

2 min read
Karayalçın kooperatifçiliği anlatacak için yorumlar kapalı
580

Nilüfer Belediyesi ve Sosyal Demokrasi Derneği iş birliğiyle düzenlenen “Sosyal Demokrasi Seminerleri”ne katılacak olan eski Başbakan Yardımcısı Murat Karayalçın, “Kooperatifçilik ve Ekonomik Kalkınma” konusunda değerlendirmelerde bulunacak.

Nilüfer Belediyesi ve Sosyal Demokrasi Derneği iş birliğiyle düzenlenen Sosyal Demokrasi Seminerleri alanında uzman isimleri Bursalılar ile buluşturmaya devam ediyor. Mart ayında başlayan seminerler büyük ilgi görüyor. Şimdiye kadar Işık Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Örsan K. Öymen,  Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve CHP Bursa Milletvekili Prof. Dr. Lale Karabıyık, Prof. Dr. Ahmet İnam, Prof. Dr. İlhan Tekelli, Erol Tuncel, Ali Topuz, Doç. Dr. Mustafa Şen, CHP Ankara Milletvekili A. Gülsüm Bilgehan ile eski CHP Bursa Milletvekili Yahya Şimşek’in katıldığı seminerlere 7 Nisan Cuma günü eski Başbakan Yardımcısı Murat Karayalçın katılacak. Nilüfer Dernekler Yerleşkesi’nde gerçekleşecek seminerde Murat Karayalçın, “Kooperatifçilik ve Ekonomik Kalkınma” konusunda değerlendirmelerde bulunacak.

Sosyal Demokrasi Seminerleri, 11 Nisan’da eski CHP Genel Başkanı Hikmet Çetin’in katılacağı “Siyasette Gençlik” konulu seminer ile sona erecek.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Verimli arazileri talan edecek projeye büyük tepki

Nilüfer’in İnegazi Mahallesi’nde yapılması planlanan kalker ocağı, kırma-eleme, yıkama ve …