Home FOTO GALERİ SİLVA BALAT TÜM HIZIYLA YÜKSELİYOR…

SİLVA BALAT TÜM HIZIYLA YÜKSELİYOR…

- Guncellenme Tarihi: 4 Nisan 2017 14:02
3 min read
SİLVA BALAT TÜM HIZIYLA YÜKSELİYOR… için yorumlar kapalı
0

BURSA – Seçkin konut ve iş merkezi projeleriyle Bursa inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Alpiş Group’un, 3 ay önce temelini attığı ‘Silva Balat’ projesi yükseliyor.

Son olarak İstanbul Caddesi üzerindeki 356 daire ile 23 işyerinden oluşan Tuana Evleri projesini, bitiş tarihinden 3 ay önce bitirerek 13 ay gibi kısa bir sürede tamamlayan Alpiş Group şimdi de ‘Silva Balat’ projesinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Daha önce tamamlanan Foresta Evleri’nin yanında yükselen Silva Balat, 4 adedi 4+1, 8 adedi 3+1 ve 60’ı da 2+1 daireden oluşacak toplam 72 dairelik bir proje. 2 bloktan oluşacak projenin son durumu ile ilgili bilgi verenAlpiş Group Satış ve Pazarlama Müdürü Selçuk Sukas, “3 ayda A bloğun kaba inşaatı bitti. İçeri kısmında alçı sıvalar dışarıda mantolamalar sürüyor. B blokta da şu an son katın kalıpları çakılıyor. 3 ayda çok ciddi ilerleyen bir inşaattan bahsediyoruz. Teslim süremizi 31 Aralık 2017 olarak belirlemiştik. Ama artık çok çalışarak projelerimizi erken bitirmeye vatandaşlarımızı alıştırdık. Bir aksilik çıkmazsa inşallah Silva Balat’ı da erken bitirip anahtar teslimlerini yapmayı düşünüyoruz” dedi.

Silva Balat’ın satışlarının da oldukça iyi gittiğine değinen Sukas, “İlk 40 günde yüzde 80 ile sattık. Satışların yüzde 20’lik dilimini de bu ay kapatmayı düşünüyoruz. Projelerimize her zaman fazlasıyla ilgi gösteren yerli yatırımcımıza bu projemize de gösterdikleri teveccüh için Alpiş Group olarak çok teşekkür ederiz. Yatırımlarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye de devam edeceğiz. Yıl içerisinde de dur durak demeden çalışarak Bursa ve ülke ekonomimize katkı sunmayı, vatandaşlarımıza hizmet etmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın’a DAĞDER’de Coşkulu Karşılama

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ziyaret ettiği DAĞDER’de büyük ilgi ve coşkuyla ka…