Home FOTO GALERİ KADEM SİNEMA AKADEMİSİ BURSA’DA PERDE AÇIYOR

KADEM SİNEMA AKADEMİSİ BURSA’DA PERDE AÇIYOR

- Guncellenme Tarihi: 29 Mart 2017 14:29
2 min read
KADEM SİNEMA AKADEMİSİ BURSA’DA PERDE AÇIYOR için yorumlar kapalı
0

Önemli projelere imza atan Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM), bu kez Sinefesto ile birlikte hazırladığı “Sinema Akademisi” projesi ile adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Türkiye genelindeki KADEM il temsilciliklerinin tümünde yapılması planlanan projenin Konya ve Antalya’dan sonra üçüncü durağı KADEM Bursa İl Temsilciliği oluyor. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek olan “KADEM Sinema Akademisi” için başvurular Bursa’da 22 Mart – 6 Nisan tarihleri arasında yapılacak. Başvuru sürecinin ardından 7 Nisan’da yapılacak mülakatla akademiye katılmaya hak kazanacak isimler 8 Nisan’da ders başı yapacak. Teorik ve pratik eğitimlerin verileceği KADEM Sinema Akademisi’nde eğitim almaya hak kazanan katılımcılar, 28 Mayıs’a kadar 8 hafta boyunca her cumartesi-Pazar tam gün eğitim alacak.

HANGİ DERSLER VAR?

Yönetmenlik, görüntü yönetmenliği, senaryo ve kurgu  “KADEM Sinema Akademisi”nin derslerini oluşturuyor.  Zaman zaman ünlü yönetmen ve oyuncuların da öğrencilerle bir araya gelip deneyimlerini paylaşacağı derslerin de yapılacağı akademinin sonunda öğrenciler tarafından kısa film de çekilecek.

6 NİSAN SON BAŞVURU

Katılımın ücretsiz olduğu “KADEM Sinema Akademisi” için başvurular 6 Nisan 2017’ye kadar yapılabilecek.7 Nisan’da mülakatlar gerçekleştirilecek, eğitimler ise 8 Nisan’da başlayacak.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In FOTO GALERİ
Comments are closed.

Benzer Haberler

Siyasi Partiler Arasında Bayramlaşma Günü

Bugün Ankara’da siyasi partilerin bayramlaşma günü. Partiler karışılıklı olarak birb…