Anasayfa GÜNCEL Osmangazili Judocular Avrupa Kupası’nda Kürsüde

Osmangazili Judocular Avrupa Kupası’nda Kürsüde

2 min read
Osmangazili Judocular Avrupa Kupası’nda Kürsüde için yorumlar kapalı
421

Antalya’da düzenlenen 24. Nazım Canca Ümitler Avrupa Kupası’nda Osmangazi Belediyespor Judo Takımı sporcularından Kader Divan Avrupa ikincisi, Kübra Şenyayla ise Avrupa üçüncüsü oldu.

 

Osmangazi Belediyespor Judo Takımı sporcuları Kader Divan ve Kübra Şenyayla, 24. Nazım Canca Ümitler Avrupa Kupası’nda madalya kazanarak önemli bir başarıya imza attı. Türkiye’nin yanı sıra 17 ülkeden toplam 362 sporcunun mücadele ettiği şampiyonada 48 kiloda tatamiye çıkan Osmangazi Belediyespor Judo Takımı sporcularından Kader Divan, Avrupa ikincisi olarak gümüş madalya kazandı. Osmangazi Belediyespor’un başarılı sporcusu 52 kiloda mücadele eden Kübra Şenyayla ise Avrupa üçüncüsü olarak kürsüye çıktı.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ‘Sporla Gelişen Bursa Sağlıkla Gelişen Nesiller’ parolasıyla sporun her branşına yatırım yapıyoruz. Bu yatırımların meyvelerini de sporcularımızın elde ettiği ulusal ve uluslar arası başarılar ile topluyoruz. 24. Nazım Canca Ümitler Avrupa Kupası’nda madalya kazanan sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

44. Modef Expo Ekonomiye Can Verdi

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı ve MODEF Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Ya…