Anasayfa GÜNCEL 3 Aracın Teybini Çaldılar, 1 Aracı İp Bağlayıp Götürmeye Kalkıştılar

3 Aracın Teybini Çaldılar, 1 Aracı İp Bağlayıp Götürmeye Kalkıştılar

2 min read
3 Aracın Teybini Çaldılar, 1 Aracı İp Bağlayıp Götürmeye Kalkıştılar için yorumlar kapalı
460

Bursa İnegöl’de boş arsada park halinde bulunan 3 aracın camlarını kırarak teyplerini çalan hırsızlar, bir aracı da iple çekerek götürmeye çalıştılar ama başaramadılar.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde, boş bir arsada park halinde bulunan 3 aracın camlarını kırarak teyplerini çalan hırsızlar, bir aracı da düz kontak yapıp çalıştırmayınca ip bağlayarak götürmek istedi. Bunu da da yapamayınca aracı sokak ortasında bırakıp kaçtılar.

İP BAĞLAYARAK GÖTÜRMEYE ÇALIŞTILAR

İnegöl Sinanbey Mahallesi Murat Caddesi ile Kanal Sokak’ın kesiştiği alandaki boş arsada park halinde olan 16 Y 2563 ve 74 AZ 135 plakalı otomobillerin camlarını kıran hırsızlar, otomobilleri çalmak için düz kontak yapmaya çalıştı. İki otomobili de çalıştıramayan hırsızlar, park halindeki 16 KMD 59 plakalı otomobilin camını kırmaya çalıştı. Otomobilin camını kıramayan hırsızlar son olarak 16 KPJ 90 plakalı otomobile yöneldi. Düz kontak yaparak götürmeyi amaçladıkları otomobili çalıştırmayan hırsızlar, otomobilin önüne ip bağlayarak 50 metre çekti. Aracı götüremeyeceklerini anlayan hırsızlar, teybini çaldıkları otomobili sokak ortasında bırakarak kaçtı.


ARAÇ SAHİBİ SABAH GÖRDÜ

Sabah saatlerinde otomobillerinin başına geldiklerinde hırsızlık olayı ile karşı karşıya kalan araç sahipleri durumu emniyet ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen emniyet ekipleri, oto farelerini yakalamak için çalışma başlattı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Limak Enerji’den Enerji Tasarrufu Yöntemleri

5 milyon kişiye hizmet veren Limak Enerji, pandemi süreci ve soğuk havaların da etkisiyle …