Anasayfa GÜNCEL KÜKÜRTLÜ LIONS’UN SESİ YÜKSELİYOR

KÜKÜRTLÜ LIONS’UN SESİ YÜKSELİYOR

2 min read
KÜKÜRTLÜ LIONS’UN SESİ YÜKSELİYOR için yorumlar kapalı
580

Kükürtlü Lions, geliri Alzheimer Hasta Konuk Evi’ne bırakılacak Geleneksel Lions 118K Yönetim Çevresi Federasyonu Türk Sanat Müziği Konseri hazırlıklarına başladı.

Kükürtlü Lions, Türk sanat müziği konserlerine 19 Şubat 2017 tarihinde bir yenisini daha ekleyecek. Bu kapsamda Lions 118K Yönetim Çevresi Federasyonu’na bağlı lionlardan oluşan koristler, federasyon binasında ilk çalışmalarını gerçekleştirdi. Konuk sanatçı olarak Devlet sanatçısı Kutlu Payaslı’nın da yer alacağı ve Bursa Akademik Odalar Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek konser için Kenan Gürel şefliğinde her Cuma Federasyon Binası’nda prova yapacak.img_2052

TSM BURSA’DA DEĞERİNİ HİÇBİR ZAMAN KAYBETMEDİ

Kükürtlü Lions Başkanı Hülya Korgavuş, birlik ve beraberliklerini artırmak adına bu tarz etkinliklerle kamuoyunda ses getirdiklerini ifade etti. Konserin gelirini yapımı devam eden ‘Nilüfer Belediyesi Lions Alzheimer Hasta Konuk Evi’ne aktarılacağını kaydeden Korgavuş, “Türk sanat müziği Bursa’da hiçbir zaman değerini kaybetmedi. 2006 yılında Lion Yücel Avcıl döneminde başlayan konserlerimize bir yenisini daha ekleyeceğimiz için heyecanlı ve mutluyuz” dedi.

İlk prova sonunda Kükürtlü Lions Başkanı Hülya Korvaguş, şef Kenan Gürel, Türk sanat müziğinin yaşayan efsanelerinden Kutlu Payaslı ve koristler birlikte pasta keserek provayı tatlandırdı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Osmangazi Belediyesi’nden İsrail’e kınama

Osmangazi Belediyesi’nin Mayıs ayı olağan meclis toplantısında İsrail’in Doğu Kudüs ve Mes…