Anasayfa GÜNCEL TUĞBA ZEHİR’DEN MUHTEŞEM DÖNÜŞ

TUĞBA ZEHİR’DEN MUHTEŞEM DÖNÜŞ

2 min read
TUĞBA ZEHİR’DEN MUHTEŞEM DÖNÜŞ için yorumlar kapalı
550

Yaşadığı sakatlık nedeniyle 3 yıldır tatamiden uzak kalan Osmangazi Belediyespor Judo Takımı’nın başarılı sporcusu Tuğba Zehir, Antalya’da düzenlenen Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu oldu.

Türkiye Judo Federasyonu’nun yeni dönemdeki ilk büyük organizasyonu olan Büyükler Türkiye Şampiyonası 55 ilden 553 sporcunun katılımı ile Antalya’da gerçekleştirildi. Talihsiz bir sakatlık geçiren ve yaklaşık 3 yıldır tatamiden uzak kalan Osmangazi Belediyespor Judo Takımı’nın başarılı sporcusu Tuğba Zehir, şampiyonaya damga vuran sporcu oldu. Tuğba Zehir, sakalığının ardından tatamiye çıktığı Büyükler Türkiye Şampiyonası’nda şampiyonu oldu. 57 kilogramda mücadele eden Zehir, rakiplerini tek tek yenerek altın madalya kazandı. Müthiş bir geri dönüşe imza atan Zehir,  Tokyo’da düzenlenecek olan 2020 olimpiyatlarında da madalya kazanacağının sinyallerini verdi.

Türkiye Şampiyonu olan Tuğba Zehir’i tebrik eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, “Tuğba, sakatlığının ardından çıktığı ilk turnuvada şampiyon olarak büyük bir başarı elde etti. İnşallah Tokyo’da düzenlenecek olan 2020 Olimpiyatları’na da katılarak madalya kazanacaktır” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Dündar, Filistinli Öğrencilerle Omuz Omuza

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Uluslararası Murad Hüdavendigar Anadolu İmam Ha…