Anasayfa EĞİTİM Çocukların sertifika sevinci…

Çocukların sertifika sevinci…

2 min read
Çocukların sertifika sevinci… için yorumlar kapalı
617

Mustafakemalpaşa Belediyesi Uğur Böceği Kültür Merkezi kurslarına katılan çocuklar sertifika sevinci yaşadı.

Yaz döneminde; kara kalem, jimnastik, yüzme, satranç, el becerisi ve tiyatro dallarında eğitim alan yaklaşık 800 çocuk kursiyer, Belediye Düğün Salonu’nda düzenlenen törende katılım belgelerini aldı.

3 gün süren Uğur Böceği Kültür Merkezi Çocuk Sergisi’nde hünerlerini sergileyen kursiyerler belgelerini Belediye Başkanı Sadi Kurtulan’ın elinden aldı.cocuklarin-sertifika-sevinci-1

‘Çocuklara yeni beceriler’

Törende konuşan Başkan Sadi Kurtulan, çocukların okullardaki eğitimin yanı sıra bu merkezlerde aldıkları donanımla eğlenerek, deneyerek, arkadaş olarak yeni beceriler kazandığını söyledi.

Başkan Kurtulan; ” Çocuklarımızın eğitimi her şeyden önemli. Bizim tek hedefimiz insanımızın kalitesini arttırmasını sağlamak. Uğur Böcekleri de 7 yıldır bu hedef doğrultusunda yoluna devam ediyor. Binlerce kursiyerimiz bu eğitim seferberliğinden yararlandı. Sosyal hayata güç katan bu merkezler her zaman vatandaşımızın emrinde olacaktır.  Kursları başarıyla tamamlayan çocuklarımızı kutluyor, öğretmenlerimize ve ailelerimize emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum ” dedi.

 

 

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Dündar, Filistinli Öğrencilerle Omuz Omuza

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Uluslararası Murad Hüdavendigar Anadolu İmam Ha…