Home GÜNCEL ÇAMLICA MAHALLESİ HİZMETLERDEN MEMNUN

ÇAMLICA MAHALLESİ HİZMETLERDEN MEMNUN

3 min read
ÇAMLICA MAHALLESİ HİZMETLERDEN MEMNUN için yorumlar kapalı
0
644

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkan Burada karavanı ile Çamlıca Mahallesi’ne giderek halkla buluştu. Mahalleli Başkan Bozbey’e yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti iletti.

Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Başkan Burada karavanı ile her hafta Cuma günleri  ilçenin bir mahallesini ziyaret etmeyi sürdürüyor. Bozbey bu hafta makamını Çamlıca Mahallesi’ne taşıdı.

Mahallenin sorunlarını yerinde görüp talepleri yerinde dinleyen Bozbey ilk olarak Çamlıca Mahallesi Muhtarı Orhan Öztürk ile görüştü.camlica1

Nilüfer Belediyesi’nin hizmetlerinden memnun olduklarını belirten Öztürk, Başkan Bozbey’e yapılan çalışmalar için teşekkür etti.

Asfalt, yol ve sosyal alan gibi konularda sorunları olmadığını söyleyen Öztürk, tek isteklerinin mahallenin bir meydana kavuşturulması olduğunu ifade etti. Öztürk  Çamlıca Mahalle Komitesi olarak bir meydan yapılması için karar aldıklarını belirtti. Mevcut pazar yerinin meydan yapılmasını istediklerini söyleyen Muhtar Öztürk, yeni pazar alanının da Ata Caddesi üzerinde oluşturması yönündeki taleplerini Başkan Bozbey’e iletti.

Çamlıca Mahallesi’nin 20 bin nüfusa ulaştığına dikkat çeken Başkan Mustafa Bozbey de sürekli göç alan mahallenin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeye çalıştıklarını kaydetti. Pazar yeri ve meydan düzenlemesi ile ilgili çalışma başlattıklarını kaydeden Bozbey, “Çamlıca Mahallemiz kısa süre içinde bir meydana ve yeni pazar yerine kavuşacak” dedi.

Başkan Bozbey, Muhtar Öztürk ile görüşmesinin ardından karavandaki makamında hem mahalle halkıyla hem de kendisinden randevu talep eden vatandaşlarla gün boyu görüşmelerini sürdürdü.

Çamlıca Mahallesi’ni de gezen Bozbey, yapılan uygulamaları ilgili müdürler ve Muhtar Öztürk ile birlikte yerinde inceledi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Küresel Fuar Acentesi 200’e Yakın Fuarıyla 7 Bin İş İnsanını Buluşturdu

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) öncülüğünde Türkiye’nin ihracat odaklı kalkınma hamle…