Home EĞİTİM Üniversite Öğrencilerinden Ermaksan’a Ziyaret

Üniversite Öğrencilerinden Ermaksan’a Ziyaret

- Guncellenme Tarihi: 24 Kasım 2016 16:06
3 min read
Üniversite Öğrencilerinden Ermaksan’a Ziyaret için yorumlar kapalı
0

 Türkiye’nin ilk özel sektör yarı iletken tesisini kurarak dikkatleri üzerine çeken, saç işleme sektörünün önde gelen firmalarından Ermaksan Makine, Uludağ ve Bursa Teknik Üniversitesi’nde eğitim gören öğrenci temsilcilerini ağırladı.

Türkiye’nin ilk özel sektör yarı iletken tesisini kurarak dikkatleri üzerine çeken, saç işleme sektörünün önde gelen firmalarından Ermaksan Makine, genç kuşaklara yönelik bilinçlendirme çalışmalarına devam ediyor.

Dünyanın ihtiyaç duyduğu nitelikli, uluslararası bakış açısına sahip liderlerini yetiştirmeyi amaçlayan, gönüllü bir öğrenci organizasyonu olan AIESEC’in Bursa Şubesi tarafından gerçekleşen ziyarette öğrenciler, sektöründe dünyanın en büyük firmalarından biri olan Ermaksan’ı yakından tanıma şansı buldu.

Ermaksan’ın, Bursa Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan üretim tesislerinde gerçekleşen ziyarette öğrenciler, Ermaksan’ın 96 bin metrekare’lik modern ve yüksek teknoloji imkânlarıyla donatılmış üretim tesislerini inceleyip, şirketin genel işleyişini ve faaliyet alanlarını Ermaksan Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özkayan’dan detaylı şekilde öğrenme imkânı bulurken, ziyaret öğrenciler açısından oldukça verimli geçti.

Geleceğimiz Olan Öğrencilere Her Fırsatta Desteğimiz Sürecek

“Ermaksan olarak, kurulduğumuz günden bu yana ülkemize ve yaşadığımız topluma değer katacak faydalı çalışmalar içerisinde yer alma gayretinde olduk” diyerek, AIESEC’li öğrencileri şirket bünyesinde ağırlamaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Ermaksan Genel Müdürü Ahmet Özkayan, eğitime ve öğrencilerin gelişimine katkı sağlamakonusunda, bugüne dek önemli sosyal sorumluluk çalışmaları içerisinde yer aldıklarını anımsattı.

AIESEC gibi öğrencilerin gelişimine büyük katkı sağlayan oluşumların önemine vurgu yapan Özkayan, Türkiye’nin aydınlık geleceği olan öğrencilere kapılarının sonuna kadar açık olduğunu ifade ederek, öğrencilerin tüm sorularına içtenlikle yanıt verdi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In EĞİTİM
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer’de Su Kesintisi

Bursa Büyükşehir Belediyesi BUSKİ Genel Müdürlüğü İçmesuyu Dairesi Başkanlığı tarafından y…