Anasayfa EKONOMİ KAYAPA OSB YENİ YATIRIMLARLA BÜYÜYOR…

KAYAPA OSB YENİ YATIRIMLARLA BÜYÜYOR…

2 min read
KAYAPA OSB YENİ YATIRIMLARLA BÜYÜYOR… için yorumlar kapalı
598

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın onayıyla 2014 yılında ‘Islah OSB’ ismini alan ve faaliyetlerine başlayan Kayapa Islah Organize Sanayi Bölgesi, yeni yatırımlarla büyümesini sürdürüyor.

100’e yakın üretim tesisi ve 4 binin üzerinde istihdam potansiyeli ile Bursa’nın ilk Islah OSB’si olan Kayapa, ileri teknoloji ürün ve hizmet geliştirilmesi çalışmalarına da ev sahipliği yapıyor.

Makine ve yazılım teknolojileri alanında uzun yıllardır faaliyet gösteren ve kısa bir süre önce üretim tesisini Kayapa Islah Organize Sanayi Bölgesi’ne taşıyan Elektroteks Firmasını ziyaret eden Kayapa Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (KSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Toy ve Yönetim Kurulu Üyeleri, firma sahibi Osman Güler’e bölgenin ve derneğin faaliyetleri ile ilgili bilgiler verdi.

Kayapa Islah OSB’nin yatırımları çekmeye devam ettiğini dile getiren Başkan Yalçın Toy, “Bölgemizin üretim ve ihracat kapasitesi her geçen gün artıyor. Farklı sektörlerden alanında lider kuruluşlar Kayapa’yı tercih ediyor. Katma değeri yüksek ürün ve hizmet ticareti yapan firmaların bölgemizi tercih etmesinden mutluluk duyuyoruz” şeklinde konuştu.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Büyükşehir, üniversite tercihlerinde de yanınızda

YKS maratonunda sınava hazırlık merkezlerinde ücretsiz yüz yüze eğitim ve dijital eğitimle…