Anasayfa GÜNCEL ELİF LIONS’TAN YETİŞTİRME YURDUNA ZİYARET

ELİF LIONS’TAN YETİŞTİRME YURDUNA ZİYARET

2 min read
ELİF LIONS’TAN YETİŞTİRME YURDUNA ZİYARET için yorumlar kapalı
616

Lions 118K  Yönetim Çevresi Federasyonu’na bağlı Zonguldak Karadeniz Ereğli Elif Lions Kulübü, Dünya Lions Günü nedeniyle Karadeniz Ereğli Kız Yetiştirme Yurdu’nu ziyaret ederek korunmaya muhtaç çocukların ihtiyaçlarını karşıladı.

Karadeniz Ereğli Elif Lions Kulübü anlamlı bir etkinliğe imza attı. Kulüp Başkanı Suna Karayeğen ve Lionlar Zonguldak Karadeniz Ereğli Kız Yetiştirme Yurdu’nu ziyaret etti. Yurtta kalan korunmaya muhtaç çocuklarla birçok eğlenceli aktiviteye imza atan Lionlar, yaşları 13-18 arasında değişen kız öğrencilerin ihtiyaçlarını da karşıladı.

KARAYEĞEN: ELİMİZDEN GELENİ YAPMAYA HAZIRIZ

Kulüp Başkanı Karayeğen, hizmette sınır koymadıklarını dile getirdi. Yaz başından bu yana birçok başarılı aktivite düzenleyerek, Karadeniz Ereğli’de toplum yararına projeleri geride bıraktıklarını kaydeden Karayeğen, “Burada hayatlarını devam ettiren çocuklarımız bizim hassas noktamız. Bu çocuklarımız için elimizden geleni yapmaya hazırız. Yurt yetkilileriyle de temas halindeyiz. Hepsi gelecekte Türkiye’de birçok başarılı mesleği icra edebilecek yeteneğe sahip. Hepsiyle ayrı ayrı gurur duyuyoruz” dedi.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Bakan Yanık’tan, Marmaris yangınında vefat eden Şahin Akdemir’in ailesine başsağlığı telefonu

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Marmaris’te yangın söndürme ekiplerine gönüll…