Home GÜNCEL MUDANYA SAHİL PROJESİ İNŞAATI YENİDEN BAŞLADI..

MUDANYA SAHİL PROJESİ İNŞAATI YENİDEN BAŞLADI..

- Guncellenme Tarihi: 25 Kasım 2016 14:27
2 min read
MUDANYA SAHİL PROJESİ İNŞAATI YENİDEN BAŞLADI.. için yorumlar kapalı
0

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından temeli geçen yıl atılan, ancak hukuki itirazlar üzerine geciken Mudanya sahil projesi inşaatına tekrar başlandı. Deniz üzerine yapılacak teraslar için çelik kazıkların çakılmasına başlandı.

Sahil düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Mudanya AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Murat Ünal, “Hukuki engellerden dolayı proje aksamıştı. Yeni ihale yapmak zorunda kaldığımız projede yeni müteahhitle yolumuza devam ediyoruz. Mudanya’nın güzel bir sahile kavuşması için 4 koldan çalışmalar sürüyor. Mütareke binası ile Mudanya iskelesi arasında çalışmalar devam ediyor. Düzenleme ve kaplama çalışmaları sürüyor. Dinlenme ve gezi alanlarının oluşturulacağı teraslar için çelik kazıkların çakılmasına başlandı. En kısa zamanda Mudanya’yı güzel bir sahile kavuşturmak istiyoruz” diye konuştu.

1,5 ve 4 metre aralıklarla sahile 449 adet 24 metre boyunda kazık çakılacak. Bu alanda 3 adet 11×72 metre ebadında seyir terası oluşturulacak. Ayrıca 2 adet de 5×8 metrelik küçük teras yapılacak. Havaların elverişli gitmesi halinde kazık çakma işi 60 gün zarfında tamamlanacak.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Zabıta Ekiplerinden Dilencilere Operasyon

Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, rutin denetimler çerçevesinde vatandaşların …