Home GÜNCEL Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ) tarafından yapılan ‘Şehrin Işıkları Ulusal Fotoğraf Yarışması’ sonuçlandı.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ) tarafından yapılan ‘Şehrin Işıkları Ulusal Fotoğraf Yarışması’ sonuçlandı.

- Guncellenme Tarihi: 7 Ekim 2016 13:30
3 min read
Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ) tarafından yapılan ‘Şehrin Işıkları Ulusal Fotoğraf Yarışması’ sonuçlandı. için yorumlar kapalı
0

uludag-elektrik-dagitim-as-uedas-tarafindan-bu-yil-dorduncusuuludag-elektrik-dagitim-as-uedas-tarafindan-bu-yil-dorduncusu-002

uludag-elektrik-dagitim-as-uedas-tarafindan-bu-yil-dorduncusu-001

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş (UEDAŞ) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen “Şehrin Işıkları Ulusal Fotoğraf Yarışması” sonuçlandı.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş’nin, geleneksel hale gelen “gece ve ışık” temasının işlendiği “Şehrin Işıkları Ulusal Fotoğraf Yarışması’nın kazananları belli oldu. 1 Eylül-1 Ekim tarihleri arasında başvuruların kabul edildiği yarışmada bin 120 fotoğraf yarıştı. Jüri tarafından birinciliğe Abit Kullebi’nin fotoğrafı layık görülürken, Hatice Ünlü ikinci, Özgür Konur ise üçüncü oldu. Yarışmada ilk üçe girenlerin ödülleri UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe tarafından takdim edildi.

Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova’da elektrik dağıtımını üstlenen UEDAŞ tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen yarışmanın fotoğraf severlerin buluştuğu bir platforma dönüştüğünü ifade eden UEDAŞ Genel Müdürü Mesut Efe, “Yarışmanın gördüğü büyük ilgiden çok memnunuz. Hayatın her yerinde sloganı ile çıktığımız bu yolda kültür ve sanata yönelik desteklerimiz devam edecek. Yarışmamıza binin üzerinde eserin katılması ne kadar doğru yolda olduğumuzu gösteriyor. Tüm katılımcılara yarışmaya gösterdikleri büyük ilgi için teşekkür ederim. Türkiye’nin her yerinden “şehrin ışıklarını” yansıtan birbirinden güzel fotoğraflar arasında jürimiz seçim yapmakta oldukça zorlandı. Yarışmayı kazanan fotoğrafçı arkadaşlarımı yürekten kutluyorum” diye konuştu.

Yarışmaya Bursa’dan katılan ve birinciliği göğüsleyen Abit Kullebi’ye Yalova Termal Otel’de iki kişilik tatil hediye edilirken, İstanbul’dan yarışmaya katılan ve ikinciliği kazanan Hatice Ünlü’ye Nikon D3400 fotoğraf makinesi verildi. Yarışmaya Bursa’dan katılan ve üçüncü olan Özgür Konur’a da Samsung Galaxy S5 hediye edildi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Başkan Aydın Hizmetlere Hızlı Başladı

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, seçimden önce verdiği sözleri yerine getirmeye baş…