Home GÜNCEL İMSİAD’DAN DÜNDAR’A ZİYARET…

İMSİAD’DAN DÜNDAR’A ZİYARET…

- Guncellenme Tarihi: 28 Eylül 2016 12:23
4 min read
İMSİAD’DAN DÜNDAR’A ZİYARET… için yorumlar kapalı
0

İnşaat Müteahhitleri Sanayici ve İş Adamları Derneği, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan olağanüstü genel kurulla göreve gelen İMSİAD Yönetim Kurulu, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ı Ördekli Kültür Merkezi’ndeki makamında ziyaret etti. İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adil Gökçadır başkanlığında gerçekleşen ziyarete Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Andıç, Serkan Savu, Gürol Ferik, ve Burak Coşkun katıldı.

Ziyarette konuşan İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adil Gökçadır, İMSİAD’ın Türkiye’nin en önemli sektörlerinden biri olan inşaattaki birlik ve beraberliği sağlamak adına önemli bir eksikliği giderdiğini belirtti. Yeni dönemde dinamik ve genç bir ekiple yola çıktıklarını ifade eden Gökçadır, kentsel dönüşüm konusuna daha fazla eğileceklerinin de altını çizdi. Bu konuda Osmangazi Belediyesi ile birlikte hareket etmek istediklerini söyleyen Gökçadır, “Osmangazi’de yapılması gereken çok iş var. Başkanımız kentsel dönüşüm konusunda önemli çalışmalar yapıyor. Bizler de her zaman Osmangazi Belediyemizin yapacağı çalışmalarda yer almaya, projelerin planlama aşamasında fikirlerimizle destek vermeye hazırız” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar da İMSİAD’ın önemli bir sektörün temsilcisi olduğunu ifade etti. Osmangazi Belediyesi’nin kentsel dönüşüm çalışmalarını sürdüreceğini söyleyen Dündar, yeni planlar ve yeni bölgeler üzerinde çalışıldığını da sözlerine ekledi. Kentsel dönüşümde özel sektörün olmazsa olmaz olduğunu belirten Başkan Dündar “Kamu tek başına kentsel dönüşümü gerçekleştiremez. Özel sektör de mutlaka bizlere yardımcı olmalı. Mutlaka devreye girip, özellikle vatandaşı ikna etme konusunda önemli görevler üstlenmeli. Birlikte hareket eder ve diyalog içerisinde olursak birçok konuyu aşarız” şeklinde konuştu.

Ziyaretin ardından İMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Adil Gökçadır ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından Başkan Dündar’a İMSİAD flaması verildi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Zabıta Ekiplerinden Dilencilere Operasyon

Nilüfer Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, rutin denetimler çerçevesinde vatandaşların …