Home GÜNCEL BURSALILARA HAYVANAT BAHÇESİ 2 GÜN ÜCRETSİZ…

BURSALILARA HAYVANAT BAHÇESİ 2 GÜN ÜCRETSİZ…

- Guncellenme Tarihi: 9 Eylül 2016 11:08
2 min read
BURSALILARA HAYVANAT BAHÇESİ 2 GÜN ÜCRETSİZ… için yorumlar kapalı
0

Bursa’da Hayvanat Bahçesi’nden bayram sürprizi

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Bursa Hayvanat Bahçesi, Kurban Bayramı’nın 1. ve 2. günü ziyaretçilerini ücretsiz olarak ağırlayacak.

Dünya standartlarında modern bir bahçe olarak 206 bin 600 metrekarelik alanda;hayvan barınakları, 11 adet gölet ve zengin yeşil alanıyla hayvanlar için doğal yaşam alanı ve ziyaretçilerine de nefes alabilecekleri bir ortam sunan Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi’ne ilgi her geçen gün artıyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin titiz çalışmalarıyla Avrupa Hayvanat Bahçeleri ve Akvaryumlar Birliği’ne (EAZA) tam üye olan Bursa Hayvanat Bahçesi, yenilenen fiziki mekanları ve hayvan barınaklarının yanında hiç bilinmeyen hayvan türlerini de ziyaretçilerle buluşturuyor. Bünyesindeki hayvan popülasyonu sıklıkla artan ve hayvanlara EAZA standartlarında bakım, besleme ve koruyucu hekimlik hizmeti verilen Bursa Hayvanat Bahçesi, Kurban Bayramı’nın 1. ve 2. günü ücretsiz olarak ziyaret edilebilecek.

Bayram tatilini Bursa’da geçiren vatandaşlar, Hayvanat Bahçesi’nde aileleriyle birlikte keyifli bir gün geçirirken aynı zamanda eşsiz doğanın da keyfini çıkaracak ve birbirinden güzel hayvanları yaşam alanlarında görebilecek.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi GESK Ligi Lider Bitirdi

Nilüfer Belediyesi Görme Engelliler Spor Kulübü (GESK), Erkekler Goalball 1. Ligi’nde oyna…