Home GÜNCEL AK PARTİ NİLÜFER’DEN CHP’YE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ…

AK PARTİ NİLÜFER’DEN CHP’YE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ…

- Guncellenme Tarihi: 31 Ağustos 2016 10:33
2 min read
AK PARTİ NİLÜFER’DEN CHP’YE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ… için yorumlar kapalı
0

2

 

AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Celil Çolak ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna yapılan silahlı saldırı sonrası partinin Nilüfer İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

Gerçekleşen ziyarette konuşan Başkan Celil Çolak, “Genel Başkanınız Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaşamış olduğu terör saldırısını kınıyoruz. Terörün dini, imanı, dili, ırkı, rengi olmaz. Terör nereden, kimden gelirse gelsin lanetlenmelidir” şeklinde konuştu.

Konuşmasında 15 Temmuz darbe girişimine de değinen Celil Çolak, “Darbe girişimine karşı demokrasiden yana takındığınız tavır vatan sevdalısı her insanın yapması gereken bir davranıştı. Bu manada sizi de, Milliyetçi Hareket Partisi’ni de (MHP) tebrik ediyorum. Bizler aynı ailenin fertleriyiz. Vatansever insanlar olarak bu ülkenin birliği ve beraberliği için siyaset yapıyoruz. Tabi siyasi atışmalarımız da bu işin tuzu biberi. Darbe girişimine karşı samimi bir tutum sergilemeyen tek parti HDP. Onları da Allah ıslah etsin diyoruz” ifadelerini kullandı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CHP Nilüfer İlçe Başkanı Mehmet Turan Tansal ise, Türkiye’de artık darbe döneminin kapandığını ve 15 Temmuz darbe girişiminden demokrasinin daha güçlü çıktığını söyledi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Karacabey Gıda, Tarım ve Hayvancılık Fuarı’na Türkiye’nin Dört Bir Yanından Yoğun İlgi

Tarıma dayalı sanayisiyle köklü bir geçmişi bulunan ve sahip olduğu geniş coğrafyasında, y…