Home EĞİTİM Pistte Osmangazi Fırtınası…

Pistte Osmangazi Fırtınası…

- Guncellenme Tarihi: 24 Ağustos 2016 09:57
3 min read
Pistte Osmangazi Fırtınası… için yorumlar kapalı
0

Macarisan’ın Hungaroring pistinde yapılan RoSBK’da, Challenge sınıfında yarışan Osmangazi Belediyesi Motor Sporları Kulübü sporcuları, Super Bike ve Super Stock 1000 kategorilerinde elde ettikleri dereceler ile rakiplerini adeta pistten sildi.

osmangazi motor sporları 2

Osmangazi Belediyesi Motor Sporları Kulübü yarışçıları, motor sporlarının en önemli yarışlarına sahne olan Hungaroring pistinde gerçekleştirilen yarışlarda fırtına gibi esti. 3 gün süren ve 12 ülkeden 250 sporcunun katıldığı yarışlarda Osmangazi Belediyesi Motor Sporları Kulübü sporcularından Erdal Karabulut, Super Bike 1000’de birinci oldu. Aynı kategoride mücadele eden Leone Ciro ikinci, Yunus Erçelik ise üçüncü oldu. Super Sport Rookies 1000 sınıfında ise Osmangazili sporculardan Harun Akgün birinci, Ömer Doğan üçüncü olurken, Action Bike kupasında da Fatih Şenhisar üçüncülüğü elde etti.

 

Katıldıkları ulusal ve uluslararası yarışlarda elde ettikleri derecelerle, motor sporları dünyasında isimlerinden övgüyle bahsettiren Osmangazi Belediyesi Motor Sporları Takımı sorumlusu Fatih Şenhisar, motosiklet kategorisinde en iyi takıma sahip olduklarını söyledi. Macaristan’ın Hungaroring pistinde gerçekleştirilen Almanya, Macaristan ve Romanya pist yarışlarında, takım olarak büyük bir başarı elde ettiklerini söyleyen Şenhisar, “Avrupa’nın 10 farklı ülkesinde koşulan turnuvanın Macaristan etabında, 250 motorcu yarıştı. Böylesine yoğun katılımın olduğu ve ciddi rakiplerin mücadele ettiği turnuvada, Osmangazi Belediyesi Motor Sporları Kulübü sporcuları olarak çok büyük bir başarıya imza attık. İnşallah, bu başarımızı sezon sonuna kadar sürdürürüz. Bizden desteğini esirgemeyen Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In EĞİTİM
Comments are closed.

Benzer Haberler

Gürsu, Armut Festivali’nde Eğlenceye Doydu

24.Gürsu Kültür Sanat ve Armut Festivali, coşku dolu konserlerle, Gürsulular’a eğlence dol…