Anasayfa GÜNCEL MATLI’DAN TMO GENEL MÜDÜRÜ KEMALOĞLU’NA ZİYARET…

MATLI’DAN TMO GENEL MÜDÜRÜ KEMALOĞLU’NA ZİYARET…

2 min read
MATLI’DAN TMO GENEL MÜDÜRÜ KEMALOĞLU’NA ZİYARET… için yorumlar kapalı
593

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı,Ankara’da Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO) Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu’nu makamında ziyaret etti.

 

Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette,TMO Genel Müdürlüğü ile ticaret borsalarının ortaklaşa gerçekleştirebileceği çalışmalar ele alındı.

 

Ziyarete ilişkin açıklama yapan TMO Genel Müdürüİsmail Kemaloğlu, sektöre ve bölge sorunlarına ilişkin değerlendirmelerde bulunduklarını belirtirken, hububat ve mısır piyasaları başta olmak üzere TMO ile Ticaret Borsalarının işbirliğinin devam edeceğini dile getirdi.

 

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı da Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu’naçok faydalı bir ziyaret gerçekleştirdiklerini söylerken, “Sayın Genel Müdür ile Üyelerimizi yakından ilgilendiren TMO’nun bazı uygulamalarını ele aldık, yakın ilgi ve alakası nedeniyle Genel Müdürümüz Sayınİsmail Kemaloğlu’na teşekkürlerimizi ilettik” dedi.

 

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdürü İsmail Kemaloğlu’nu Bursa’ya davet ettiklerini de sözlerine ekledi..

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Yıldırım Belediyesi’nin Ufuk Açan Eğitimleri Sürüyor

Yıldırım Belediyesi, Siyaset ve Medya Akademisi’nin ardından başlattığı Düşünce ve Medeniy…