Anasayfa GÜNCEL ÖZEL MEDICABIL’DEN YEŞİL DESTEK

ÖZEL MEDICABIL’DEN YEŞİL DESTEK

2 min read
ÖZEL MEDICABIL’DEN YEŞİL DESTEK için yorumlar kapalı
699

Özel Medicabil Hastanesi,  Bursa’da yaklaşık 2 ay önce çıkan ve 170 hektarlık alanı kül eden alanın ağaçlandırılma çalışmalarına destek verdi.

MEDİCABİL (2)

Bursa’da 29 Ağustos’ta Göynüklü, Çağrışan, Aksungur mahallelerinde etkili olan ve Bursalıları üzüntüye boğan yangının yaraları sarılmaya başlandı. Yaşanan yangının ardından Vali Münir Karaloğlu tarafından sosyal medyada başlatılan ‘Bursa için bir fidan dik’ kampanyası kapsamında geçtiğimiz günlerde İçişleri eski Bakanı Efkan Ala, Vali Münir Karaloğlu ve Bursa protokolünün yoğun katılımıyla gerçekleştirilen fidan dikme kampanyasına Özel Medicabil Hastanesi’nden destek geldi.

Mudanya’nın Göynüklü Mahallesi’nde bir araya gelen Özel Medicabil Hastanesi yöneticileri, doktorları ve çalışanları, yanan alanlarda yeni fidanları toprakla buluşturdu. Özel Medicabil Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ömer Faruk Bilgen, “Yaklaşık 2 ay önce çıkan yangında kül olan arazide fidanları toprakla buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz.Bursa’nın tekrar yeşil kimliğiyle anılması için elimizden geleni yapmaya hazırız” ifadelerini kullandı.

Yoruma Kapalı

Sizin İçin Seçilen

Şifa Kaynağı Yaban Mersini İlk Kez İnegöl’de Depolanıyor

Son yıllarda hem İnegöl’de hem de ülkemizde ilginin arttığı Yaban Mersininin hasadı sürüyo…