Home GÜNCEL Mobilya Atıkları Temizlendi

Mobilya Atıkları Temizlendi

- Guncellenme Tarihi: 30 Temmuz 2015 17:52
2 min read
Mobilya Atıkları Temizlendi için yorumlar kapalı
0
TEMİZLİK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ AĞAÇ İŞLERİ BÖLÜMÜNDE TEMİZLİK YAPILDI.

Bursa’nın İnegöl ilçesinde Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından Küçük Sanayi Sitesi Ağaç İşleri Bölümü’nde temizlik yapıldı.
Temizlik çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkan Yardımcısı Adil Kansu, “İnegöl Belediyesi olarak Temizlik İşleri Müdürlüğü bünyesinde şehrin her noktasında çalışmalarımızı yoğun bir şekilde yapmaya devam ediyoruz. Bugünde 25 kişilik bir ekiple Küçük Sanayi Sitesi Ağaç İşleri Bölümü’nde genel bir temizlik seferberliği başlattık. Yaptığımız tespitlerde ve uygulamalarda Ağaç İşleri Bölümü’nün çok kötü olduğunu ve gelişi güzel bir şekilde sunta parçaları, endüstriyel ve tehlikeli atıkların yeşil alanlara, boş alanlara atıldığını tespit ettik. Mevcut alanda bulunan konteynırın içine bu atıkların atılmadığını, konteynırın içinin boş olduğu ve hatta yakıldığını tespit ettik” şeklinde konuştu.
Atıkların bertarafı hakkında esnafa seslenen Kansu, “İş adamlarımızdan, esnaflarımızdan rica ediyorum. Lütfen çevreye saygılı ve duyarlı olun. Bu çevre bize ve gelecek nesillere lazım. Sadece imalat ederek, ihracat yaparak İnegöl’ümüze ve çevremize sahip çıkamayız” dedi.

Kaynak:Hürriyet.com

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Nilüfer Belediyesi Güngören’de Güneş Enerji Santrali’ni Hizmete Açtı

Nilüfer Belediyesi tarafından hayata geçirilen Güngören Güneş Enerji Santrali düzenlenen t…