Home GÜNCEL Osmangazi’de Sezon Hazırlıkları Başladı

Osmangazi’de Sezon Hazırlıkları Başladı

- Guncellenme Tarihi: 28 Temmuz 2015 16:26
4 min read
Osmangazi’de Sezon Hazırlıkları Başladı için yorumlar kapalı
0

Bu yıl Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Liginde mücadele edecek olan Osmangazi Belediyespor Kulübü, yeni sezon hazırlıklarına başladı. Takımın başında bulunan Boşnak hoca Nedzad Masiç, hedeflerinin süper ligde kalıcı olmak olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz yıl Türkiye Bayanlar 1. Ligi’nde geçirdiği başarılı bir sezonun ardından Türkiye Bayanlar Hentbol Süper Ligi’ne yükselen Osmangazi Belediyespor, yeni sezon hazırlıklarına Teknik Direktör Nedzad Masiç yönetiminde başladı. Sukaypark tesislerinde yapılan kondisyon ağırlıklı antrenmanda oyuncular güç depoladı. Tamamı altyapıdan yetişen sporcuları ile elde ettiği başarılarla, son 4 yıla damgasını vuran Osmangazi Belediyespor, iyi bir hazırlık dönemi geçirerek, süper ligde de başarılı bir sezon geçirmek istiyor.

Osmangazi Belediysepor olarak geçtiğimiz yılki kadroyu koruduklarını söyleyen Boşnak Hoca Nedzad Masiç, “Şu anda 21 oyuncuyla sezon hazırlıklarına başladık. ilk antrenmanımızı yaptık. Öncelikli hedefimiz play-offlara kalmak” dedi. Süper Ligde kalıcı olabilmek için takıma yerli ve yabancı oyuncu takviyesi yapacaklarını söyleyen Masiç, “İlk yarı sonunda durumumuzu görüp ona göre hedefimizi revize edeceğiz.

Son derece iyi bir takımımız var. Osmangazi Belediyespor, 3 yılda önemli başarılara imza atarak 2. ligden süper lige çıkmayı başardı. Takımın bu başarılara ulaşmasında büyük pay sahibi olan Osmangazi Belediye Başkanımız Mustafa Dündar başta olmak üzere tüm yöneticilere teşekkür ediyorum” dedi.

Yaklaşık bir buçuk aylık aranın ardından bir araya gelen Osmangazi Bayan Hentbol takımı sporcularından Maria Gribic, “Takımımız çok iyi durumda. Genç bir takımız. Yabancı ve yerli transferlerle daha da iyi olacağız. Öncelikli hedefimiz süper ligde kalıcı olmak. Yapılacak takviyelerle bunu başaracağımıza inanıyorum” dedi. Takımın altyapıdan yetişen sporcularından Nurşah Sancak ve Hatice Kübra Güler ise, “Bu gün ilk antrenmanımızı yaptık. İnşallah bu sene de Osmangazi’yi süper ligde en iyi şekilde temsil edeceğiz. İlk antrenmanımız olduğu için biraz zorlu geçti. Ancak, iyi bir hazırlık döneminin ardından, geçtiğimiz yıl 1. ligde elde ettiğimiz başarıları süper ligde de yakalamak istiyoruz” dedi.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

3’üncü Geleneksel Erguvan Bayramı Başladı

Yıldırım Belediyesi, Bursa’da baharı müjdeleyen, bereket, huzur ve kardeşliğin sembo…