Home GÜNCEL Başkan Türkyılmaz, Dünya gençlerine barış mesajı verdi!

Başkan Türkyılmaz, Dünya gençlerine barış mesajı verdi!

- Guncellenme Tarihi: 8 Temmuz 2015 11:50
3 min read
Başkan Türkyılmaz, Dünya gençlerine barış mesajı verdi! için yorumlar kapalı
0

Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, Hisar Leo 118 K Bölgesi’ne bağlı Hisar Lio Kulübü tarafından düzenlenen ve Mudanya Belediyesi tarafından da desteklenen “Kültür Değişim Programı” kapsamında Sefa Restoran’da gençlerle bir araya geldi. Gençlere barış ve kardeşlik mesajı veren Mudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz, “Ülkelerinize döndüğünüzde, Mudanya’mızın barışın ve kardeşliğin başkenti olduğunu, din, dil ve ırk ayırımı yapmadan tüm insanları çok sevdiğimizi ve dünyanın barış içinde yaşaması gerektiğini lütfen anlatın.

Doğayı seven ve koruyan bir belediye başkanı olduğumu özellikle vurgulamak istiyorum. Gençlerimizin bu işbirliği ve dayanışma örneğinin artarak gelişmesini istiyor ve diliyorum” dedi. Dünyanın çeşitli ülkelerinden gençleri Bursa’da ve Mudanya’da görmekten, memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Hayri Türkyılmaz, “Barışın ve kardeşliğin başkenti Mudanya’mızda, dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen gençlerle kardeşliği yaşamış ve yaşatmış oluyoruz.

Umuyorum ve diliyorum ki, genç kuşağımızla birlikte, dünyada bütün savaşlara “Hayır” diyelim, tüm insanların kardeşçe yaşamasına destek olalım. Barışın ve kardeşliğin başkenti Mudanya’mızda, gençlerimizi görmekten büyük mutluluk duydum” diye konuştu. Hisar Lio Kulübü Başkanı Enis Mehmetoğlu da, Başkan Hayri Türkyılmaz’ın desteğini almaktan mutluluk duyduğunu, kültürler arası değişim programıyla tüm dünya insanlarına, barış ve kardeşlik mesajı vermeyi amaçladıklarını vurguladı.

Load More Related Articles
Load More By admin
Load More In GÜNCEL
Comments are closed.

Benzer Haberler

Bayram Tatilinde Hava Yolunda Rekor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Bayram tatilini kapsayan 5-14 Nisan tarih…